30 הגדול קעקוע השבט עיצובים לנשים

אנשים כבר מקבל שבטי קעקוע עיצובים ברחבי העולם מאז הקיום הראשון של התרבות החלה, מה שהופך את קעקוע שבטי עיצובים לנשים פופולרי על ידי הטבע. בחלק מהשבטים ההשתלטות על הקעקוע הראשון היתה טקס מעבר, שסימן את ציון הדרך של אדם צעיר מתקרב. זה היה האמין כי רק אישה צעירה שיכולה להשלים עם הכאב כי מקבל קעקוע כרוך יכול להיחשב מתאים מספיק ללכת עם travails של לידת ילד. זה הפך אותה לאדם בעל ערך שיש להתחשב בו לנישואים.

השבט הכתף קעקוע עיצובים לנשים

קעקועים שבטיים לבנות (7)

קעקועים שבטיים לבנות (12)

קעקועים שבטיים לבנות (8)

עבור גברים, נושא את הכאב של קעקוע סימל את כוחם ואת הסיבולת - מה שהופך אותם ראוי להיות לוחם טוב. אחרי הכל, היכולת לשאת סבל סטואית חשובה בשדה הקרב. בכמה שבטים עתיקים קעקוע היה עניין של הוספת האטרקטיביות של אחד או הגדלת מעמד חברתי ומיקום. זה יכול להיות נכון, גם היום, עבור כמה השבטים הוותיקים ביותר ששרדו, אבל בעולם המודרני, קעקוע הפך להיות עניין של קישוט ודרך ביטוי עצמי.

קעקועים שבטיים לבנות (1)

קעקועים שבטיים לבנות (2)

קעקועים שבטיים לבנות (10)

קעקועים שבטיים לבנות (13)

מוקדם יותר על קעקועים נחשבו להיות חלק מן העולם הגברי ונשים נראו עם עין קדומה אם הם העזו להציג קעקועים בגלוי. אבל עם הזמן המתפתח כדי להמיס את המחסומים המגדר, עכשיו גם נשים יוצאים ומקבל את עצמם מקועקע בגלוי. בדרך זו קעקועים הפכו מקובלים יותר ואת ההשלכות השליליות המצורפת להם נראה פחתה במידה רבה.

קעקועים שבטיים לבנות (3)

קעקועים שבטיים לבנות (9)

מה עוד, ההבחנה ברורה המפריד בין עיצוב קעקוע גברי ומה ייחשב עיצוב מקובל עבור אישה להגיע הפכו להיות מעורפלים למדי. מוקדם יותר על גברים היו הולכים על מקאברי כמו שלדים, גולגלות וצלבים, בעוד נשים היו הולכים על עיצובים פרחוניים cutesy. זה כבר לא המקרה היום. שיחה עם כמה אמנים קעקוע יאשר את העובדה כי כולם בוחרים את קעקועים בסיס על העדפתם האישית ולא לפי מה מקובל על המין שלהם.

קעקועים שבטיים לבנות (20)

קעקועים שבטיים לבנות (27)

קעקועים שבטיים לבנות (29)

עיצובים קעקועים השבט לנשים יש שברו מחסומים רבים לאורך השנים, לראווה כוח של אישה וסיבולת לעמוד קעקועים גדולים יותר עיצובים מורכבים. בעוד קעקועים השבטים אינם ספציפיים למין, את הפרטים המורכבים כי רוב העיצובים מורכבים מה נדיר חשבתי על מנת למשוך נשים אוהבי דיו. אבל אחת הדרכים להבחין בין הגרסה הנשית והגברית של קעקועים שבטיים היא הדרך שבה הם נמשכים. גרסאות נשיות נוטות להיות פרחוניות ומפותלות, בעוד שהגירסאות הזכריות הן קוצניות ויש להן מראה גס. דבר נוסף הוא כי גרסאות הנשי של העיצוב יש מראה עדין יותר עם קווים דקים יותר מעוקל יותר. הם גם יש יותר דגש על פרחים ואולי אפילו פרפרים ו פרפרים מהבהבים

קעקועים שבטיים לבנות (1)

קעקועים שבטיים לבנות (5)

קעקועים שבטיים לבנות (11)

דבר נוסף הוא כי נשים נראה ללכת אם האלמנטים בלינג הוספת מגע שלהם. תוכלו למצוא דברים כמו סמל של לב או אפילו חיה חמודה / ציפור נזרק כחלק העיצוב. בעוד עיצובים קעקועים של גברים נוטים להיות מופשטים יותר.

קעקועים שבטיים לבנות (23)

אמנם אין כלל האומר כי רק נקבות יכול לקבל עיצובים מסוימים גברים ספציפיים אלה, זה רק הגיוני להבדיל במונחים של התאמתו וכיצד המוצר הסופי ייראה. זה בהחלט מסתכם לך ומה אתה מרגיש לגבי עיצוב מסוים, אבל זה תמיד טוב יותר לדבוק בהנחיות מסוימות. אחרי הכל אתה לא רוצה אנשים מהרהר על המוטיבציה מאחורי שאתה הולך על קעקוע מסוים שעלול לצרוח כי זה שייך למין השני. זה יותר נכון כאשר אדם מבקש לקבל עיצוב נשי מאשר להיפך.

אז לחשוב על כל ההיבטים לפני שתבצע את ההחלטה. בינתיים, הנה כמה מן הטובים ביותר קעקוע השבט עיצובים לנשים.

קעקועים שבטיים לבנות (17)

קעקועים שבטיים לבנות (4)

קעקועים שבטיים לבנות (14)

קעקועים שבטיים לבנות (15)

קעקועים שבטיים לבנות (16)

קעקועים שבטיים לבנות (18)

קעקועים שבטיים לבנות (19)

קעקועים שבטיים לבנות (21)

קעקועים שבטיים לבנות (22)

קעקועים שבטיים לבנות (24)

קעקועים שבטיים לבנות (25)

קעקועים שבטיים לבנות (26)

קעקועים שבטיים לבנות (28)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: