45 קעקועים מצריים נועזים ועזים (עם משמעות)

המצרים הקדמונים הם גזע שניהם חשש ונערץ בעת ובעונה אחת. מה באמת קורה כל השנים האלה? מי בנה את הפירמידות? למה היו חתולים כאלה ישויות גבוהות בחברה? ומה פירושו של כל ההירוגליפים? עבור כל מי שאוהב בתרבות המצרית, קעקוע מצרי הוא חובה - ומצאנו כמה מן הטובים ביותר.

קעקועים מצריים הם ייצוגים יפים של כוח ויוקרה. הם מדברים ימים של זקנים כאשר פרעונים שלטה בארץ, האלים והאלות היו לשים על כנים גבוהים. זה היה עידן אחר, אבל הסימנים הלכו בעקבות אנשים לאורך הדורות. קעקועים מצריים עדיין פופולרי בקרב אנשים רבים. סוג זה של ז'אנר בקעקוע מרתק כי זה מערבב את היום העתיק עם הרפתקה ומסתורין שרבים מאיתנו לא יודעים או מבינים. זה הפך להיות יותר ויותר פופולרי ביום זה גיל. כפי שתגלו, יש כל כך הרבה סמלים שונים ודימויים הקשורים לז'אנר הזה. זה נועז ו adventuresome ו פקודות כבוד. המצרים הקדמונים לשים הרבה זמן הון העצמי האלים שלהם רבים של קעקועים תראה היום הם אלה של האלים הקדומים.

איפה אתה מציב את זה סוג של עבודה הגוף?

המיקום הפופולרי ביותר הוא על הכתף, החזה והגב. הסיבה לכך היא כי חלק גדול של התמונות הן די גדול ואת מרחב עצום של הבד כולו יש צורך. תוכלו לראות מעת לעת את התמונות הקטנות והם לעתים קרובות בדיסקרטיות וייחודי להציב על הכתפיים, הרגליים, פרקי הידיים והצוואר. זה בדרך כלל את הגירסה הנשית של קעקוע מצרי. ז 'אנר זה קל למקם מאחורי האוזן, על הצוואר, הרגליים והידיים בגלל ההירוגליפים. זה נותן את הפיתוי מסתורי הוא אידיאלי עבור קעקוע המתחילים.

1. זה ייחודי צביעה עבודה מעולה הקו. האמן באמת נכנס בפירוט עם המראה הכללי של היצירה הזאת. העיניים רודפות והנחש מבשר רעות.

et (39)

2. צבעים אלה הם כל כך מושכים את העין ואת תוססת. החיפושית מתרחבת כלפי מעלה כלפי אל השמש, רא. זה אלוהים מסוים החזיק הרבה חשיבות ומשמעות המצרים הקדמונים.

et (40)

3. אמנות יפה של פרעה בעבר. פרעה היה שליט מצרים העתיקה ואולי הוא ידוע בעיקר על היותו עקשני ולא מוכן לתת לישראלים ללכת אשר הובילה פרעה אחד בפרט מותו.

et (41)

4. התמונות האלה כל כך חי. שניהם מייצגים אלים מהעבר ותוכלו לראות את הדימויים החיות השונים על שתי הזרועות. אתה רואה את הצלבים למטה?

et (42)

5. דיוקנאות הם מאוד קשה לעשות טוב. פסול אחד וכל הפנים כבויים. אמן זה עשה עבודה נהדרת ללכוד את העיניים המפתות של הנקבה הזאת. שימו לב לנחש הכרוך סביב ראשה ומשתרע מתחתיה. זה לא צבעוני ויש רק ציור קו זה מה שמבדיל אותו נותן משמעות לחלק שלה את היצירה. הצבעים האחרים שנבחרו באמת להפוך את האמנות פופ להיראות כמו בחיים.

et (43)

6. אנחנו אוהבים במיוחד את זה בגלל תשומת הלב לפרטים. זה מדאיג בצורה לא מקובלת וזה מבלבל כי יש ראש חיה על גבי גוף האדם. מה אתה חושב שזה אומר? זה כנראה נועד לשכפל אנוביס. הוא היה אל עם ראש התן. הוא מייצג את העולם התחתון, משום שחשבו שהוא מחליט אם אנשים טובים מספיק עבורו. כמו כן, זה היה שווה את התפקיד של אחריות. מישהו עם הקעקוע הזה הוא כנראה הדגשת כי יש להם אחריות גדולה.

et (44)

7. הנה עוד תמונה מעולה של אותו אלוהים. הוא מחזיק ויורש של סמכות והיה נחשב יש די הרבה כוח ולכן המצרים מעריצים אותו כל כך הרבה.

et (45)

8. החתול מסמל פוריות ואמהות. החתול היה גם כיבד כי הוא תפס עכברים נחשים בכפרים אשר מוגן העם מן הנזק. הנוצות המתרחבות כאן לקחו כמות מופרזת של זמן ונראו נהדר.

et (46)

9. תמונה זו של הירוגליפים נראית כמו אבן ועתיקה.

מצרים קעקועים

10. צבעים תוססת כל כך עבודה קו זה חתיכת. נראה כל כך קשוב וממונה בתמונה זו.

et (1)

11. אולי זה מחווה לקליאופטרה. היא הצביעה על כוח, חושניות ופמיניזם. האם ידעת שהיא פרעה האחרון של מצרים העתיקה?

et (2)

12. זה כל כך מציאותי כמעט יש אפקט 3D זה. הירח מייצג קסם ונצח בעוד Anabis גם יכול להיות קשור לעולם התחתון כהה. השניים כנראה הולכים יד ביד על פיסת אמנות זו. בכל פעם יש הצללה שחורה כמו שיש, זה סימן בטוח שזה היה כואב לקח זמן מה כדי להשלים. ללא שם: Kudos הבחור הזה.

et (3)

13. עיצוב יפה ואת הפריסה הכוללת עם זה חתיכת אמנות. הפרחים חסר צבע מסמל משהו מסוים, אם כי זה עלול ללכת לאיבוד על כולם, אבל האמן עצמו.

et (4)

14. קעקוע זה מלא סמליות. השמש פירושה הגנה על כל קרניה. העין מסמלת כוח וכוח. אם יש לך שטר דולר אחד מארצות הברית איתך, להוציא את זה ולראות את זה. זאת אותה עין. הפירמידות מסמלות גם כוח וסמכות.

et (5)

15. בחירה מעניינת לא להשתמש בכל צבע כאן אבל זה נראה נהדר. זה באמת מביא את העיניים בתמונה זו ואת קו הפרטים הוא מעולה. מהכובע ועד לעצמות הלחיים הגבוהות, כל פרט הוא על הצבע.

et (6)

16. הצלב והעין של אל השמש הם פשוט מאוד להפליא לעשות זאת בצורה מדהימה.

et (7)

17. "ללכת כמו מצרי ..." מישהו יודע את שאר המילים לשיר הזה? הבחור הזה נראה שיש את ההליכה למטה די טוב.

et (8)

18. חתיכה זו נראית קצת דהויה כנראה כי זה על היד שלו חשוף אלמנטים. בהתחלה זה היה די מסובך אבל זה יכול היה להיות נגע למעלה. זה חלק מהעסקה עם קעקועים יד, יש להם רק נטייה צריך retouching. בהחלט משהו לקחת בחשבון כאשר מחליטים על המיקום של העבודה הבאה שלך.

et (9)

19. אלה הם ממש קריר כתמי כחול. הם עושים את כל הפופ. הפנים של פרעה זה הוא חסר עיניים אשר רומזת על זה להיות מומיה אולי.

et (10)

20. הנה דוגמה נוספת של האמן עושה את היצירה נראית עתיקה. זה טוב מאוד. את הכובע יש אדם על זה היה אופנתי מאוד בחזרה ביום.

et (11)

21. הצביעה נועזת באמת עושה את זה אנוביס נראה מאיים. השמש נראית כאילו זה יורה קרני השמש החוצה daggers.

et (12)

22. חתיכת מגניב מאוד עם קו עבודה מעולה ותשומת לב לפרטים. זה לקח מאמץ נרחב על ידי האמנים ומן הסתם לקח קצת זמן כדי להשלים.

et (13)

23. השימוש של סגול וצהוב כאן באמת מקשר את כל החלק יחד. זה גורם להתמקד המרכזי אפס על העין. המשולש נראה להיות פירמידה בעוד העין היא בתוכו עדיין את העין נראה להיות מוקד של כל פיסת. זה נותן תחושה דומינרינג לאמנות. מה מחשבותיך?

et (15)

24. וואו, האמן עשה עבודה מצוינת עם עומק כאן. זה נראה כאילו אנחנו בוהות לתוך העין בפועל. זה עדיין אדום סביב הקצוות אשר מסמן זה לא היה על זרועו של אדם זה זמן רב. זה נראה כאילו זה ריפוי די טוב.

et (16)

25. מיקום ייחודי הצללה טובה מאוד. יש כאן די דימויים ומשמעות. בהתבסס על מה כל אחד אומר, אתה יכול לפענח מה האמן היה מנסה להעביר? זה נראה כמו כוח דומיננטיות הם מרכיבים מרכזיים כאן. השימוש של דיו שחור באמת מעצימה את המראה הכללי של היצירה.

et (17)

26. הירוק מזכיר כמעט שדון. כל אחד אחר רואה את העין על הפירמידה? הוא מחזיק את הצלב המצרי בידו ואת הסגל באחרת. הוא נראה כאן סמכותי למדי. זה קעקוע נועז, כי זה די דרסטי ו overbearing על שרוול זרועו.

et (18)

27. פרט זה הוא לגיטימי. זה לקח הרבה זמן לעשות, וכנראה היה די כואב כאשר הוא פגע בצלעותיו. האמן עשה עבודה נהדרת ללכוד את המהות של הדימוי הזה. הצללה וניגודיות נעשית היטב על הכנפיים מעל הנחש ואת הנשר. יש לה מראה 3 ממדי אליו.

et (19)

28. זהו אנובי בעיצומו של הירוגליפים. זה משהו שאתה עשוי לראות על הקירות הפנימיים של הפירמידות. זה נראה די בסיסי אבל זה כנראה לקח את האמן די זמן לעשות כל שורה עם אמנות שונים.

et (20)

29. אוקי בהתחלה הבחור הזה נראה די מגניב הכובע שלו ואת התאורה כאן הוא מדהים. החלק האחורי של החלק שלו הוא קצת מטושטש בגלל צבע כהה המשמש את כנף. אם אתה מסתכל מקרוב, אתה יכול לראות לא מעט פרטים נכנס לתוך האמנות הזאת.

et (21)

30. זה חתיכת החזה הוא די מעניין כי נראה שיש כמה ז 'אנרים שונים קורה כאן. אם תסתכל על זרועו, תבחין הדמות מחפש מדוזה אשר לא נראה לקשור את האמנות כולה. הקו עובד מצוין אבל לא נראה שיש קצב כאן. מה אתה חושב? פרעה פרצוף הגולגולת כמובן יש משמעות כלשהי, אבל הכוכבים המשמשים הם לא מן המצרים פעמים בכלל. העין והפירמידה קשורות זו לזו, כך שאולי הוא מתבונן במבט מבשר רעות ומבשר רעות.

et (22)

31. הפרטים כאן על נקודה. נעשה באופן יפה! הצוואר הוא מקום נהדר עבור נקבה עם שיער ארוך, כי הם יכולים בקלות להסתיר את זה אם הם צריכים לעשות זאת על פי גודל הקעקוע, זה לא יכול להיות מוסתר בקלות כמו אחרים.

et (23)

32. זהו קטע קטן, זול ואלגנטי. זה כנראה לא היה מאוד כואב והוא קעקוע starter נהדר. זה היה כנראה המינימום החנות ולא ייקח הרבה זמן כדי להשלים את תהליך הריפוי יהיה די מהיר.

et (24)

33. השחור כאן היה מכאיב כי האמן היה צריך ללכת די עמוק. זה דימוי דרמטי מאוד שיש לו פרטים מצוינים. זה היה זמן רב כדי להשלים בגלל מידת פירוט האמנות כאן. זה מאוד upfront ואת הפנים שלך חתיכת. תעוזה זה בהחלט יש הצופים לשאול שאלות ורוצה לדעת יותר על זה.

et (25)

34. אנחנו אוהבים כאשר שתי חתיכות לבוא יחד לעשות שלם! הצבעים הם די עמוק ואת הצללה באמת offsets את התמונות. זה טוב מאוד. אמנות זו מספרת סיפור הידוע על הבד והאמן.

et (26)

35. האדום בעין באמת גורם לזה להתעורר. בחירת המכרז בחירה אבל חתיכת הכוללת מעולה. זה די גדול אז זה לא יהיה מוסתר בקלות אבל זה נראה די נחמד כאן.

et (27)

36. זה מותג spankin 'תמונה חדשה וזה נראה כל כך טוב. הם עשויים או לא יכול למלא את זה עם צבע אבל בכנות עם האדום מאחורי החיפושית, זה נראה גמור. עבודה הקו הוא באמת נהדר האסתטיקה היא מדהימה.

et (28)

37. עוד דוגמה מצוינת של חתיכה פשוטה זה יהיה מדהים כמו המתנע. זה פשוט לא ייקח יותר מדי זמן כדי להשלים. זה עלול לעלות מינימום החנות וכנראה לא יזיק רע.

et (29)

38. הצבעים התוססים באמת להפוך את התמונה המושכת את העין ואת חביב. יש פה לא מעט פרטים, וכל זה בא ביחד יפה. זה היה תהליך וכנראה התכוון הרבה לשבת על הבד אבל בסופו של דבר, זה היה בהחלט שווה את זה.

et (30)

39. זה נובע כוח ודומיננטיות. הצבעים שנבחרו כאן באמת מעוררים אחד לתהות מה הוא משדר. זה נראה מפחיד ומאיים. שוב, זה באמת מבט נועז על הזרוע העליונה. זה פקודות תשומת לב הוא די דומיננטי. זה אומר סיפור וזה מאוד המושכים את העין.

et (31)

40. עבודה נהדרת מנסה תמונה מסוג 3D. יש לה הרבה סצינות שונות ונראה רומז על איזה מסע. בחלק העליון של הכתף יש את הספינקס ואז אדם על גמל מתחת. כפי שאתה בצע את הזרוע, תוכל להבחין יותר תמונות אשר בסופו של דבר מסתיים עם אישה. זה סיפור של מסע אבל אנחנו לא בטוחים מה הוא מנסה להביע, אבל ללא קשר, אנחנו באמת אוהבים את החלקים השונים. אולי הוא בכלל לא מספר סיפור. האם יש למישהו קלט כלשהו?

et (32)

41. אולי הבחור הולך למגן עז. אנחנו חושבים שהוא מסמר אותו! יש דימויים גדולים לאורך כל העבודה.

et (33)

42. זהו ייצוג גדול של הירוגליפים. זה נקי ולמרות שזה לא סימטרי, יש לו קצב וזרימה אליו.

מצלמה דיגיטלית OLYMPUS
מצלמה דיגיטלית OLYMPUS

43. אנחנו באמת אוהבים את זה כי זה מבריק. זה נראה כאילו אתה יכול ממש לקלף אותו העור שלה. עבודה מדהימה. זה כל כך מושך ומרתק. נראה כאילו הוא מרחף מעל זרועה.

et (35)

44. החתול כאן נראה כל כך שובב. הם נערכו בהערכה כה רבה בימי קדם. הפרטים ואת העבודה קו באמת לגרום לחתול להופיע החיים כמו.

et (36)

45. קליאופטרה ואנובי די עסוקים בתמונות האלה. מה אתה חושב? נראה שהם נמצאים בעולמם שלהם, אבל נראה שהם מתכננים משהו ביחד.

et (37)

46. ​​זה יפה. זה עשוי לסמן את השמש הגדרה של עונה מסוימת עבור אדם זה. חיפושית חרפושית היה ידוע יש רלוונטיות לשמש בימי קדם.

et (38)

מה משמעותם של קעקועים מצריים?

כל תמונה פירושה משהו שונה וכל אחד הוא שקוע בהיסטוריה עשירה. להלן אוסף של מגוון רחב של תמונות פופולריות. איזה מהם בולט לך ביותר?

אנוביס היה האלוהים ששמר על הקברים ויש לו ראש של תן. הוא היה ידוע כמגן ומסתכל על הלילה. הוא היה נערץ ומכובד. הוא אחד הפופולריים ביותר אם לא הפופולרי ביותר של סמלים כדי לקבל בדיו של ז 'אנר מסוים זה.

חתול היה ידוע גם בשם מאו והם היו מועדפים מאוד כי הם המשיכו מכרסמים נחשים מן הכפרים. הם זכו להערכה רבה מאוד ושירתו את כל האנשים.

הירוגליפים היתה הדרך שבה התקשרו המצרים הקדמונים. זה היה אחד השפות הראשונות ולא במלים אלא בסמלים.

קרטוש זה חלק ההירוגליפים מסמל כי האדם כותב מתייחס המלכותי.

לוֹטוּס היה צמח והוא התכוון לשמש וליצירה, כי כל יום זה היה קם ואז חוזר כל לילה מתחת למים. המצרים היו מוקסמים מהשמש וכל מה שקשור בקרני השמש נערכה ביראת כבוד.

עין הורוס היה ידוע גם בשם העין של רה שהיה האל החזק ביותר של מצרים. זה סימל הגנה, בריאות וכוח הכולל. תוכלו לראות את התמונה הזאת לא מעט.

האלים המצריים היו מכובד מאוד ומכובד. זה היה חשוב מאוד לשרת ולסגוד לאלים שלהם.

חיפושית חרפושית החזיקו הרבה השפעה על מצרים העתיקה עבור מגוון רחב של דברים. הם סימנו כאשר גבר צעיר הגיע לגיל וגם נערץ ביחס לשמש. היה נדמה להם שיש להם כוח עם השמש השוקעת. הם הושמו גם על מומיות כדי לעזור להם כאשר הם עמדו בפני שיקול דעת.

פירמידות הן אולי אחת התמונות המוכרות ביותר של מצרים. הם הקברים שבהם קבורים המלוכה והובילו אל החיים שלאחר המוות. הם גם חלק מ"שבעת פלאי העולם ". הם עמדו במבחן הזמן ועמדו במצרים עד עצם היום הזה.

ספִינקס היה ראש של אדם וגוף של אריה ונאמר שהוא מייצג בגידה. זה לא היה ידוע כדי להראות רחמים והיה יצור מיתולוגי מאוד מפחיד.

לַחֲצוֹת היה ידוע בשם האנק. זה היה המפתח לחיים והוא ייצג גם את הנילוס. הנילוס זכה לכבוד רב, כי בלעדיו, המצרים לא יכלו לשרוד.

פניקס היא ציפור שפירושה להיוולד מחדש.

האם יש סיפור חזרה להירוגליפים?

ההירוגליפים הם אנשי הקשר הראשונים שהיו אי פעם. הוא מתרחש בימים קדומים כאשר דינוזאורים הלכו על פני האדמה. רק צוחק, אנחנו לא יודעים בוודאות, אבל אנחנו יודעים שזה היה סופר לפני זמן רב. זו היתה הדרך שבה התקשרו המצרים זה עם זה וכל זה על קירות הפירמידות. האם היה מישהו במצרים כדי לבקר אותם? שמענו שהם ראד.

מהם צבעים נפוצים?

הצביעה הכללית היא יותר גווני אדמה בטבע. הצבעים האופייניים הם זהב, נחושת, אדומים, בלוז ושחורים.

האם זכרים או נקבות בדרך כלל מקבלים את הקעקוע הזה?

גם זכר וגם נקבה מקבלים קעקועים מצריים, משום שהם גבריים ונשיים כאחד. האלים והאלות של הישן הן להחזיק משמעות לאנשים, כמו גם פשוט להיראות כמו תמונות מדהים. אנשים משני המינים כבר מסוקרן בהם במשך עשרות שנים, כפי שאתה יכול לספר מן התמונות למטה, אמנים הם די נהדר ב לכידת על בד- body שלך!

יש כל כך הרבה משמעות מוסתרים בתוך כל התמונות האלה. המצרים הקדמונים היו שפע של אלים ואלות שהם סגדו. התמונות של ימינו עדיין מתבצעות עד היום בקעקועים של כמה אנשים. למרות כל קעקוע מחזיק חשיבות מיוחדת לאדם מסוים, חשוב גם לדעת מה התמונה מייצגת מבחינה היסטורית. איזה מהם היית בוחר?

כאשר מחליטים איזה קעקוע מצרי מתאים לך, כדי להיות בטוח כדי לברר מה התמונה שלך אומר. אם זה משהו שאתה אוהב וחושב שהוא מייצג מי אתה, אז בהחלט לקבל את זה. גם אם התמונה לא מייצגת אותך, אתה עדיין יכול לקבל את זה, אבל רק יודע מראש שאנשים עלולים לפרש את המשמעות כאשר הם רואים את זה בהתחלה. קעקועים מאפשרים לנו להביע את עצמנו על הגוף שלנו בצורה אחרת אמנות לא יכולה. תהנה לחקור את כל האפשרויות השונות ואת התמונות הזמינות. יצירת התמונה המושלמת עבור עצמך הוא מסע ייחודי ויצירתי. שאל את החברים והמשפחה שלך לרעיונות כמו גם לאמן שלך. או להפתיע את כולם ולגלות את זה ברגע שזה נגמר. האפשרויות אינסופיות!

קח את המלאי של מה שאתה צריך כדי להיפגש לפני הולך למכון קעקוע. בדוק שוב כי העבודה היא מגניב עם אמנות הגוף החדש ולוודא שיש לך תקציב להפריש לממן את היצירה החדשה ביותר של עבודה. התחל לחלום ולספר לנו על כל אמנות חדשה שלך.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

63 − 56 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: