30 קעקועים מדהימים של האקונה מאטאטה

זה אומר אין דאגות למשך שארית ימיך! האקונה Matata הוא ביטוי מדהים יש דיו עבור כל מי שאוהב את מלך האריות. ובואו נודה, מי לא אוהב את מלך האריות ?! כאשר טימון ופומבה מתחילים לשיר את השיר שלהם הוא בטוח להיתקע בראש שלך כל היום - ולהפוך אותך סופר מאושר וממריץ.

האקונה מאטאטה הוא ביטוי שכל מי שנולד אחרי 1994 יודע היטב. זהו אחד השירים והביטויים הזכורים ביותר מתוך הסרט פגע לרסק את מלך האריות. הביטוי הוא ביטוי סוואהילי בפועל, זה פשוט לא אחד כי הוא נפוץ על ידי דוברי. הביטוי "האקונה מאטאטה" הוא בעצם "אין דאגות" או "אל תדאג, להיות מאושר", וכל דור שלם של ילדים גדל עם הביטוי להיות פן מרכזי של חייהם. אין זה פלא כי הביטוי הפך השראה קעקוע פופולרי. Hakuna Matata קעקועים הם כמעט פופולרי כמו מלך האריות קעקועים רבים של הילדים שגדל צופה מלך האריות ו לשיר את השיר הפופולרי Hakuna Matata יש מצורף עמוק מאוד את הביטוי. הנה כמה מתוך 10 קעקועים הטובים ביותר האקונה Matata:

האקונה מטאטה 12 מדהים קעקוע Matata קעקועים האקונה Matata רעיונות קעקוע האקונה Matata קעקועים 1 האקונה Matata קעקועים 2 האקונה מאטאטה קעקועים 3 האקונה Matata קעקועים 4 האקונה מטאטה 5 האקונה Matata קעקועים 6 האקונה מאטאטה קעקועים 8 האקונה Matata קעקועים 9 האקונה Matata קעקועים 10

מלך האריות

האקונה Matata מופיע לעתים קרובות קעקועים כי תכונה תווים מ מלך האריות. אנשים שאוהבים את הסרט ולקבל קעקועים של הדמויות הפופולריות מהסרט יהיה לעתים קרובות לקבל את הביטוי האקונה Matata הכלול קעקוע כמו חגיגה של הנושא המרכזי של הסרט.

האקונה מטאטה 13האקונה-מטאטה-קעקוע לנשים האקונה-מטאטה-קעקוע-גויס-764x1024 האקונה-מטאטה-קעקוע-תמונות

חוף החיים

המסר המאושר של הביטוי "האקונה מאטאטה" אומץ במהירות על ידי גולשים, סירות, שחיינים וחופי חוף אחרים שחיים על שפת הים. זה לא יוצא דופן בחוף לראות קעקועים של גלשנים, מכנסיים קצרים, גלים, חופים וסירות עם האקונה Matata הכלול הקעקוע. עבור אלה שחיים על החוף זה לא רק ביטוי, זה אורח חיים שהם אוהבים והם גאים. הם מראים כי גאווה בחוף שלהם קעקועים Matuna Hakuna.

האקונה מאטאטה קעקועים 14

מילים לחיות על ידי

סגנון פופולרי נוסף של הקעקוע מאטאטה האקונה היא המילים עצמם מקועקעים בצבעים שונים וגופנים. קעקוע טיפוגרפי פשוט בדרך כלל על הזרוע, סביב פרק ​​היד, מעל הכתף או על רגל או על הקרסול הוא תזכורת מתמדת לא להזיע את הבעיות של החיים, אלא לתת להם ללכת וליהנות מהחיים.

הקעקוע מאטאטה קעקועים 16הקאטה מטאטה תמונות-האקונה-מטאטה-קעקועים בחזרה מרשים - האקונה-מטאטה - כלומר מעולה- האקונה-מטאטה

מוקדש לדיסני

כמה אנשים שבאמת אוהבים את דיסני מקבלים את הביטוי כלול בקעקועים של דיסני. קעקועים נושא דיסני עשויים לכלול דמויות פופולריות רבות של דיסני, כמו גם סמלים סמליים או ביטויים כדרך לשלם מחווה לפנתיאון דיסני. למות קשה דיסני אוהדים לעתים קרובות לקבל האהובים עליהם דיסני סמלים ודמויות מקועקע כדרך לחגוג את אהבתם של דיסני.

האקונה Matata קעקועים 20

ספארי אפריקאי

סגנון נוסף של הקאטה Matata קעקוע היא לאמץ נושא אפריקאי. במקום להוסיף את הדמויות של מלך האריות אמנות הקעקוע משתמש צלליות או תיאורים של פילים, אריות, וחיות אפריקאיות אחרות עם הביטוי כמו חגיגה של אפריקה ובעלי חיים. אחד הדברים הגדולים על הביטוי הוא כמה דרכים ניתן להשתמש בו כדי להפיץ שמחה ולעודד אנשים להירגע וליהנות מהחיים.

האקונה מטאטה 21

כוח הפרח

יש אנשים לבחור להתלבש את הביטוי עם קעקועים פרח. גפנים, פרחים טרופיים ויצירה שבטית נראית יפה סביב הביטוי האקונה Matata. כמה אמנים אפילו יעשה את האותיות גפנים לתת את כל הקעקוע מראה טרופי.

הקעקוע מאטאטה קעקועים 22

עד אינסוף

רעיון קעקוע ייחודי המציג את הביטוי האקונה Matata הוא להשתמש בו בתוך סמל אינסוף. סמל האינסוף המשולב עם הביטוי מייצג את הרצון לחיות את החיים מבלי להדגיש את הדברים שאינך יכול לשנות. זה יכול להיות תזכורת רבת עוצמה לאנשים להתמקד בדברים שהם יכולים לשלוט במקום מה הם לא יכולים לשלוט.

הקעקוע מאטאטה קעקועים 23

סגנון ציפור

ציפורים מסמלות חופש ושלום, ולכן שילוב של להקה של ציפורים קטנות בקעקוע עם הביטוי Hakuna Matata הוא מחווה יפה לנושא המרכזי של הביטוי שהוא לאהוב את החיים ולהשאיר את הבעיות ואת מדגיש שהופכים את החיים נראים יותר קשה מכפי שהוא.

האקונה Matata קעקועים 24

תסריט

יש הרבה גופנים שונים שניתן להשתמש בהם Hakuna Matata קעקועים אבל אחד היפים ביותר הוא תסריט רהוט. סגנון פשוט מקושק קעקוע בסגנון אלגנטי ומקסים ייראה יפה במשך שנים רבות. אם אתה מקבל קעקוע של מילה או ביטוי גופן פשוט מדהים יעשה את הקעקוע חתיכה קלאסית של אמנות במקום eyeore.

האקונה Matata קעקועים האונה מאטאטה קעקוע האוזן

סִמלִי

למרות שאין סמל סוואהילי עבור האקונה Matata יש סמל זה אומר Hakuna Matata. הסמל הוא פיסת אמנות מסוגננת שנוצרה עבור הסרט. יש אנשים שחושבים שהסמל הוא ייצוג ממשי של הביטוי, אבל השפה הסוואהילית אינה פיקטורלית, היא משתמשת באלפבית הלטיני. עדיין הסמל אומר Hakuna Matata לכל מי שראה את הסרט וזה חלופה יפה אם אתה לא רוצה לקבל קעקוע של המילים. סמל קטן יכול להיות מקועקע על החלק האחורי של הצוואר או איפשהו unobrusive כתזכורת אישית של פילוסופיה חיים גדולים.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: