תסרוקות קצרות וקיצוצים

רוב הנשים יקבלו תספורות קצרות מעת לעת כדי לתבל את המראה שלהם כדי לשמור על בכושר כמה יהיה מקל על סגנון מסוים במשך תקופה של זמן. אבל זה לא המקרה של כל הנשים כמו רובן יהיה לנדנד שיער סטייל שלהם טון לשנות תסרוקות שלהם לפחות להיראות קצת אחרת. זה תסרוקת קצר עצבני הפך מועדף עבור שני המגדרים שכן רובם היו רוצים ללבוש תספורות קצרות קצר אבל שוב שיער ארוך הוא אידיאלי יכול גם, עם מעצב שיער גדול להיות מנוסח להיות מתוח. יש לציין כי סוג זה של תסרוקת נעשית במיוחד עם שיער גלית לחתוך לשכבות. אם הם כל כך משועמם עם שיער ישר פשוט אז אנחנו יכולים לחבר אותך לכאן עם כל הסגנונות של תסרוקת קצרה ואת חתכים וזה יעזור לך להוסיף את נפח ואת סגנון השיער שלך כראוי. זה הזמן להפסיק לקבל את סכין גילוח זה קצה דק, כך שיש לך מראה חלק יותר, אנחנו כאן כדי לספק חלופה לגברים ונשים כל כך יש להסתכל על הרעיונות שלנו להלן.

1. שיער קצר עם Quiff

זה אחד התספורת שיש לה יתרון טוב, איך? זה בגלל זה יש את היכולת להיות מסודר ומלוטש היטב וגם יש מבט זה קצת מבולגן אבל זה פופולרי מאוד זה תספורת מודרנית עבור שניהם מגדר. אם אתה רוצה לשנות את התספורת הנוכחית שלך לנסות משהו חדש כי הוא קלאסה, חצוף אופנתי זה שיער קצר עם Quiff הוא דבר כדי לנסות שכן הוא משלב את סגנונות coiffed cicked ו. זה משהו שאתה רוצה לעשות את זה מאז זה באמת עושה אותך מדהים בכל עת

קצר

2. קצר קצר עצבני Pixie Cut

זה בעיקר א קצר תסרוקת כי היא מעדיפה נשים בכל רחבי העולם, אבל למה? פשוט, חם שלה פופולרי כי אתה רק רוצה לנסות את זה. המקצוענים על תסרוקת זו הם כי זה ייתן מקום המראה נפלא מאשר עם תסרוקות ארוכות. כלומר, הוא מוצג בעיקר בשכבות קצרות כי יכול להיות מנוסח כדי להתאים לכל סוג של צורות פנים להיות זה סגלגל או ארוך או כל אחר. אתה מוזמן לגלוש לגלריה שלנו לחתוך את הקצב הכי קצר קצוץ ואנחנו מאוד מאמינים שאתה הולך לאהוב את זה.

תסרוקות קצרות קצרות

3. פיקסי גזור

זהו תסרוקת קצרה כי הוא קצר במיוחד על הגב ואת הצדדים של הראש קצת יותר בחלק העליון של הראש נראה כאילו זה היה קצוץ. יש לנו מעצב אופנה שיכול לסגנון איך תלוי איך אתה רוצה אם מחצי אינץ 'קצר בכמה מקומות עד שניים עד שלושה סנטימטרים במקומות אחרים. דבר אחד גדול על pixies היא שהם זולים וקלים לשמירה באופן מושלם מתאים לכל אירוע אם כלאחר יד או ללבוש הרשמי.

התספורת קצר

4. לערער את עצבני שיער

קצר אדגי שיער

5. קצר קצר עצבני שיער דק

קצר קצר שיער חתכים

6. Long Pixie

קצר שיער עצבני - 6

7. חמוד סגנון

קצר אדגי התספורת -7

8. פיקסי עם הצדדים מגולח

קצר שיער עצבני 8

9. שיער שחור

קצר שיער עצבני - 9

10. Charissa תומפסון תספורת

קצר שיער עצבני - 10

11. שורשים כהים

קצר שיער עצבני - 11

12. תסרוקת קצרה עם נשיפה בצד

קצר שיער עצבני 12

13. מגניב תסרוקת קצר שיער מתולתל

קצר שיער עצבני - 13

14. אדגי פיקסי בוב

קצר שיער עצבני -14

15. מתולתל פיקסי לילך

קצר שיער עצבני - 15

16. סגנון מוהוק

קצר שיער עצבני - 16

17. שיער קצר מגניב

קצר שיער עצבני - 17

18. תספורת לשיער סמיך

קצר שיער עצבני - 18

19. צבע שיער ייחודי

קצר שיער עצבני - 19

20. שכבות פיקסי ארוך

קצר שיער עצבני - 20

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

84 − = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: