30 סקסי חמוד חגורה קעקוע עיצובים לנשים – עיצובים & משמעויות (2018)

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע אחד אתה לא רואה בקלות היא קעקוע חגורת הבירית, וזה בגלל זה שחוקה על הירך. סליחה על החבר 'ה, זה הוא בעיקר דבר הנערה, אם כי יש להם גם בשימוש על ידי גברים.

לא היו חומרים אלסטיים בחזרה במאה השמונה עשרה עד המאה העשרים, וגרביים היו צריכים להיות מוחזקים על ידי בירית עשוי חומר מוצק. למעשה, אז היא היתה שחוקה מתחת לברך.

girt-belt-tattoo_-3

קעקוע חגורות ביריות (6)

קעקוע חגורת הבירית

חגורות קעקועים (5)

עם כניסתם של חומרים אלסטיים, ביריות היו עבודה סביב הירך, ועם הזמן אפילו גרביים נעשו גמישים ואפילו בירית הפך מיושן. כמו כל דבר טוב, הם עדיין מוערך כמו אביזר חיוני, אם כי עכשיו בירית הוא פחות פונקציונלי ממה שהיה פעם.

משמעות קעקוע חגורת הבירית

חגורת הביריות היא אביזר נשי מאוד, והיא מדגישה כי, שום דבר לא אומר, "אני גברת", יותר מאשר חגורת ביריות. יש לה משמעות משועשעת, אם כי, בהתאם לסוג. בירית קשורה, למשל יכול להגיד 'להתיר לי עכשיו', כמו אתגר הבחור עשה את זה עד כה.

חגורת הבגד-קעקוע -4

זו הפרשנות המקורית הועברה על גבי הגירסה בדיו, קעקוע חגורת הבירית. זהו קעקוע פשוט, קטן ובדרך כלל מוסתר עם מסר טעון. זהו קעקוע מושלם עבור הבחורה מי רוצה קעקוע סקסי כי לא ייקח את החיים המקצועיים שלך.

קעקוע חגורות ביריות (4)

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורות ביריות (3)


סוגים

  • בירית פשוטה

בירית קלאסית, מקורית וללא שינוי תהיה תמיד אופנתית, במיוחד עבור אלה המעדיפים את הסגנון הקלאסי. עיצוב פשוט בירית הוא בדיוק כמו בירית המקורי, זה הולך בכל רחבי הירך והוא עקבי דפוס, צורה וצבע בכל.

חגורת ביריות-קעקוע-6

אתה תמיד יכול להוסיף קצת מגוון של דפוסי, למשל, יש ביריות יש רציף מחוספס, זיגזג, קצה כל סיבוב במקום קצה חלק. בירית עצמו יכול להיות מוצל או יכול להיות רק מתאר, על פי בחירתך. הצללה יכול להיעשות בצבע כדי להפוך אותו ייחודי, אבל בדרך כלל יותר בירית הוא בדוגמת, לתאר את האריגה כי נעשה על בירית בפועל. מצד שני, אתה יכול פשוט לשמור על מתאר של בירית ללא הצללה אם אתה רוצה משהו פשוט.

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורות ביריות (2)

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורות הבוהן (1)

  • רצועת הכלים בירית

כדי ליצור כמה ייחודיות, וגם כדי לשפר את האפקטיביות של חגורת הבירית, סרט נוסף בחומר הבירית. זה שיפר את המתח בירית וגם שבר את המונוטוניות של צבעים פשוטים; אותו הדבר יכול להיעשות על הקעקוע שלך.

חגורת הבגד-קעקוע -4

בדרך כלל, הסרט יש צבע בולט משאר בירית, למשל, סרט אדום נגד שמנת או חומר בירית לבן למשוך תשומת לב אליו. עיצוב זה הוא רק סטייה קלה מן הבירית הקלאסית אם אתה עדיין רוצה לשמור על העיצוב הקלאסי אבל עם קצת יותר אופי.

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורת הבירית

קעקוע חגורות ביריות (11)

קעקוע חגורות ביריות (12)

  • שרוך הדוק

עיצוב זה נפוץ מאוד בגלל הקעקועים הם קטנים ולכן מורכבים פחות ולכן קל יותר לכסות. באופנה, שרוך משמש לקשור מחוך למקום, מוגזם דמות נשית; ככזה, את חגורת חגורת קעקוע חגורת ניתן להשתמש כדי להצביע על סוג של נשיות טהורה.

עם זאת, עם קעקועים אלה להיות ממוקם בעיקר על הירך, את המשמעות התפתח להיות פרובוקטיבי יותר.

girt-belt-tattoo_-1

  • קשירה

הביריות המקוריות היו מלאות ומתמשכות, ולכן לא היה צורך בקשר. אבל כדי להוסיף עוד יופי, היו בין הקשרים קשרים שכל אחד מהם היה קושר את שני הקצוות של הבירית ומפנה את תשומת הלב אל עצמה ולא אל הבירית עצמה.

אותו הדבר יכול להיות מיושם על הקעקוע בירית, גם, כי זה עושה את הקעקוע להתבלט חזק.

קעקוע חגורות ביריות (10)

קעקוע חגורות ביריות (9)

קשר יכול להיות ממוקם רק על הסרט, אם קעקוע חגורת הביר שלך כללה סרט, או אחד גדול יותר קשרו את כל החגורה בירך יחד. כך או כך, את הקשר עושה את בירית קצת cuter. הבחירה של קשירת היא גם בחירה, תלוי מה אתה מעדיף.

הקשר הנפוץ ביותר הוא הקשר פרפר, אשר נראה כמו ארבע כנפיים של פרפר. אפשר להשתמש גם בפרח, הוא מעוגל יותר ויכול להיות גדול ומפורט יותר מהפרפר.

חגורת הבגד-קעקוע -5

לחלופין, עניבה פשוטה יכול להיות מיושם, אשר נראה כמו רק שתי מחרוזות קשורות זו בזו. עבור המראה הייחודי האולטימטיבי, להשתמש במשהו המציע משמעות מסוימת לך, כמו צלב, למשל.

קעקוע חגורת הבירית

  • חגורת ביריות

מכיוון שחגורות הביריות שימשו כדי להחזיק את הגרביים במקום, הן היו חייבות להיות חזקות וחזקות. קעקוע לא צריך להיות, תחרה דקה סביב הירך, או כמה, יכול גם להיחשב חגורת ביריות. מחרוזות שונות יכול להיות באותו צבע, אבל אתה תמיד יכול לחלופין לעשות את זה מושך.

  • חגורת ביריות מאופשרת

כמו חגורת הביריות הפך אביזר נפוץ יותר בעבר, הנשים החלו purposing אותם לשימושים שונים. אם אי פעם ראית סרט מרגל עם סוכן נקבה, הם השתמשו בחגורת בירית עבור holstering האקדח שלהם, וזה מוזר, זה אביזר הנפוצים ביותר בכל חגורת הבירית.

קעקוע חגורת הבירית

אין באמת גבול למה שאפשר להוסיף לחגורת הביריות שלך, ואתה יכול לשים שם משהו, מצלב לסכין, מה שאתה רוצה.

קעקוע חגורת הבירית

  • קליפים חשודים

אולי איטרציה הפשוטה ביותר קעקוע חגורת הביר הוא קליפים עצמאיים התליין. חגורת בירית יכול גם להיות שנערך עם כתפיות אשר קשורים אז חומר סביב המותניים. אנחנו לא יכולים לקבל את כל החומרים המורכבים, אם כי, בתוך קעקוע, כך קליפים הפשטה תופס משמשים.

הם קטנים יותר ולכן קל יותר להסתיר אם אתה רוצה, ועוד, זה מובטח לגרום למישהו להסתכל השני כי הם ... מוזר. אני אוהב אותם, אבל, אבל אני חייב להודות שזה נראה קצת גרפי במיוחד כאשר מפורט מאוד.

קעקוע חגורת הבירית

המיקום של הקעקוע עושה את זה מאוד אישי, ולכן אתה צריך לבחור את הצבעים, אביזרים או knoting אתה אוהב ביותר. זכור גם לקחת את המיקום בחשבון, במקום זה נמוך מדי וזה יהיה גלוי בכל פעם שאתה לובש חצאית קצרה, אלא אם כן זה מה שאתה רוצה.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 9 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: