כיסוי קעקוע הטוב ביותר של הקעקועים הגרועים ביותר

הרבה אנשים מקבלים קעקועים מומלץ או חולה מומלץ. או שאתה כבר לראות אמן קעקוע מחורבן באמת מלכתחילה, יש לך את זה לפני 10 שנים ועכשיו אתה שונא את זה או - זוועה של זוועות - היו לך exes בשם tatted על הגוף שלך נשבר. למה להשאיר אותו על הגוף שלך? זה הזמן לכסות את זה #% @ * כמו אנשים אלה עשו!

אז, יש לך קעקוע נורא, נכון? אמנם זה אולי נראה כמו סוף העולם בהתחלה, יש הרבה אמנים קעקועים מוכשרים שם בחוץ שיכולים לקחת יצירת מופת הסיוט שלך לשטוף את כל הזיכרונות רעים באותו זמן. זה נכון! קעקועים רע קורה לעתים קרובות יותר ממה שאתה חושב, במיוחד עם קעקועים דחף או קעקועים כי אנשים מקבלים גיל צעיר. בעוד כמה קעקועים עשוי להיות קשה יותר כיסוי מאשר לאחרים, רוב קעקועים ניתן לכסות או לשנות עד לנקודה שבה אתה לא להתכווץ כל הזמן שאתה רואה את זה!

224fc191aef136d89850f433beb5f891.600x

הצורך הנפוץ ביותר או הרצון קעקוע קעקועים הם שם קעקועים. יש הרבה אנשים בעולם, גברים ונשים כאחד, כי יש שם קעקע על הגוף שלהם עבור אדם זה פשוט לא האחרון בחייהם כפי שהם חשבו שהם היו. מה אתה עושה עם שם המסמל זיכרונות רעים כאלה? האם אתה חי כל הזמן עם ההחלטה שלך רע או שאתה מוצא אמן שיכול פשוט לכסות את ההחלטה בטרם עת עם יצירת מופת המייצג את האינדיבידואליות שלך? זה נכון - אתה מקבל את הטלפון להתחיל לקרוא כמה אמנים!

קעקוע- up-up-free-free-for-all-cover-up-tattoo- רעיונות-63346

כמובן, לא כל קעקוע coverups הם לשטוף את שם האהבה בעבר. במקרים רבים, תמצאו כי אנשים צריכים coverup נעשה רק קעקוע רע. זה עשוי להיות עיצוב פשוט לא עובד כמו המתוכנן, קעקוע מבוגר יותר הוא פשוט דהוי דהוי או כמו אנשים רבים מבינים, יש להם קעקוע כי פשוט אין לו את אותה משמעות כאשר הם פונים 45 כפי שהוא עשה כאשר הם היו 18! במקרים אלה, ייתכן שתרצה לשנות את העיצוב לחלוטין או לקבל עיצוב גדול על גבי זה כדי לוודא הקעקוע הישן לא לזרוח דרך החדש.

קוי-קעקוע-כיסוי

כאשר מסתכלים לתוך coverups קעקועים, ישנם דברים מסוימים ייתכן שתרצה לזכור. כהה יותר את הקעקוע הקיים הוא, קשה יותר כדי לכסות. ייתכן שתרצה לבחור עיצוב חדש כי הוא כהה יותר בנושא, נותן לך אפשרויות נוספות כדי coverup, עיצובים גדולים יותר אשר עשויים לנצל את החלל יותר שחור מאשר אחרים, או אלמנטים שונים, כי אתה יכול להוסיף את הקעקוע הקיים כי יהיה לשנות לחלוטין את הערעור. לדוגמה, אם יש לך קעקוע כהה כי הוא קטן במקצת, ייתכן שתרצה לבחור עיצוב קעקוע גדול יותר כי יהיה פשוט דיו על הקיים. עם זאת, אם יש לך קעקוע גדול כי צריך להיות מכוסה, ייתכן שיהיה עליך רק להוסיף את העיצוב ולהפוך אותו לניהול עבור ההעדפה שלך.

לב, עקרב, קעקוע, חזה

באופן כללי, רוב coveros קעקוע נעשים בדיו שחור אפור שכן קל יותר כדי לכסות מראש קיימים קעקועים. זה לא בהכרח אומר שזה האופציה היחידה שלך, אבל זה באמת עד גם לך וגם אמן הקעקוע לגבי מה הוא ולא אפשרי. לעולם אל תפחד להיות יצירתי. כמה coverups קעקוע יצרו עיצובים מדהים להשאיר אותך ביראה של הדיו החדש שלך ולאפשר לך לשכוח לחלוטין את הטרגדיה כי נח על העור שלך מראש!

batman_tattoo_cover_up_by_remistattoo-d638pe8

לא ממש בטוח מה אתה רוצה להגיע כדי לכסות תקלה קעקוע שלך? ההימור הטוב ביותר שלך הוא לבחור כמה עיצובים שאתה יכול לחיות עם ולעבוד עם האמן שלך כדי לתכנן מדיום שמח להתמודד עם ראש המשימה coverup על ומשאיר עיצוב כי אתה באמת להיות גאה להציג לעולם. עם כל ההשראה בחיים שלך ואת העולם סביבך, יש בהחלט משהו שלא היה אכפת לך שיש על הגוף שלך - גם אם זה תזכורת קבועה של טעות עשינו דרך חזרה כאשר!

הנה כמה קעקוע מדהים coverups שיגרום לך לחשוב פעמיים על מה הוא ואינו אפשרי בעולם נפלא של קעקועים. זכור, כשזה מגיע לעולם הדיו - השמים הם הגבול. עבודה עם אמן קעקוע מוכשר ויצירתי יכול להיות כל ההבדל שאתה צריך!

טרוי רוז- Coverup- קעקוע

מלאך- coverup- קעקוע

Footcover-1024x945

קעקוע- up- רעיונות- coverup-1071

זמן

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: