35 גלגל המזלות הירשם קעקוע עיצובים

אנשים המאמינים באסטרולוגיה השייכים מזל גלגל המזלות של מאזניים, לפעמים להשתמש זה כמו מוטיב עבור קעקוע. השלט "מאזניים" מתואר על ידי קשקשים ללא כל יצור חי כחלק ממנו. לפעמים ניתן לראות את היד כמחזיקה את הקשקשים. זוג קשקשים זה חלק מחיי היומיום שלנו יש הרבה סמליות כפי שהם גם מחזיקים את תחושת האיזון או אפילו צדק.

1

למעשה, ליידי ג'סטיס מוצגת עם זוג קשקשים בידה בעוד עיניה מכוסות. זה כדי לסמן כי היא מקנה צדק רק מבוסס על העובדות שהוצגו לה בלי לתת אפילו מה שהיא רואה להשפיע עליה. הוא האמין כי אנשים שנולדו תחת השמש סימן של מאזניים תמיד מנסים לראות את שני הצדדים של כל בעיה. הם מאמינים כי כל דבר בעולם צריך להיות סימטרי, הכל צריך להיות סיכוי הוגן, כי חסד מאזנים את קנה המידה.

8

בעולם של קעקועים אנשים המשתמשים בקשקשים כחלק מההשראה שלהם לעיצוב נוטים לשקול את כל הגורמים האלה.

קשקשים דקורטיביים: זוג קשקשים פשוטים כשלעצמם יכול להיעשות עיצוב יוצא מן הכלל עם השימוש של קישוט הנכון עם השימוש של צללים ואור.

2

זוג סולמות על סלע: זה מראה יפה ומאוזן כאשר הסלע שהוא הרקע של המאזניים יש גם משהו כתוב על זה וגם מספק הקלה על סולם מבט קל יותר.

10

הגרסה השבטית של עיצוב הסולם: נעשה בגוונים כהים עם קצת אדום הוסיף עושה את קנה המידה עיצוב קעקוע להתבלט. בנוסף לגרסה הגותית של הסולמות מוסיפים להילה מסוימת.

7

הטוב והרע בכל צד של הסולם: מאז הסימן של מאזניים הוא גדול על מאזן הדברים ושוקל את שני הצדדים של כל מצב, התיאור של המלאך בצד אחד ואת השטן על השני עושה הרבה תחושה. בנוסף לכך זה האיזון הוא כל העניין.

23

ישויות שמימיות נמדדות על המאזניים: כאשר ברכות וברכות ניתנים לאנשים בעולם הם נמדדים החוצה. איזו דרך טובה יותר לתאר זאת מאשר על ידי שקילת פיות בקנה מידה? בנוסף להוסיף אלמנט של אש זה ויש לך חזותית מדהימה.

4

קשקשים שיש להם נושא פטריוטי: זוהי דרך מעניינת למדי לתאר דברים שבהם חפצים פטריוטים ממוקמים על המאזניים. הוא מייצג הן את הסכסוך ואת ההרמוניה של אובייקטים אלה בחיינו. הוא מתאר תחושה של חובה כלפי האומה, כמו גם חובה כלפי עצמו.

31

בין אם אתה מאמין סימנים גלגל המזלות במיוחד סימן האוויר של מאזניים אשר אמור להיות נשלט על ידי אלת האהבה והיופי - ונוס, אתה צריך להסכים כי הדברים האלה יש השפעה על החיים שלך. העובדה היא שאנחנו צריכים תחושה של איזון בחיינו שבו אנחנו צריכים לקבל החלטות חשובות על ידי שקילת היתרונות והחסרונות של כל מצב.

איזון והרמוניה הם דברים חשובים שהופכים את העולם לתפקוד הגיוני והגיוני. זה מה הקשקשים הם כל העניין. מנקודת מבט זו, קעקוע שיש זוג קשקשים בו עושה הרבה חוש ויש לו הרבה סמליות. מה יותר איזון הוא מה שמביא יופי לתוך חיינו וזה מה הוא סימן של מאזניים. מה עוד יכול מישהו לקבל קעקוע לבקש?

3 קעקועים מאזניים 6 911 טלה קעקוע 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 24 25 26

27 28 29 30 32 33 34 35

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: