31 עיצובים קעקועים הירח

ירח הוא כנראה אחד הדברים שאנחנו ארצנו תמיד מוקסם. זה עושה את זה טבעי שזה צריך להיות מרכיב פופולרי בעיצובים קעקוע. העובדה היא כי גברים ונשים כאחד יש חיבה קעקועים שמציעות. הסיבות מאחורי זה עשוי לפעמים להיות ברור, ובמקרים מסוימים יכול להיות הרבה משמעות סמלית עמוקה יותר. הירח הוא אחד כזה עיצוב אשר משאיל את עצמו בצורה צדדי עם הרבה דברים, כולל אלמנטים אחרים של השמים כמו השמש הגדולה, הכוכבים. אפילו ישויות שמימיות כמו פיקסי ו פיות מוצגים יחד עם עיצוב קעקוע הירח.

  1. זהו קעקוע ממש מגניב עם הניגוד של שחור ועור. זה יוצר תמונה מעוררת מחשבה שהיא אינטנסיבית ומבשרת רעות. האמן עשה עבודה מצוינת עם הקווים במיוחד עם הגולגולת כפי שהוא חודר החושך.

5

ירח לא רק מייצג יופי עצום זה נחשב גם כסמל של נשיות ואמהות. על העבר בתרבויות רבות הירח היה תפקיד מרכזי וגם משחק תפקיד משמעותי מיתוסים רבים פולקלור. אנשים רבים יש ארוגים פנטזיות על יופיו של הירח והשוו אותו עם היופי מושלם של אישה. כמו כן נשים העריצו את הירח על יופיה הבהיר והצלול.

2. זוהי חתיכה יוצאת דופן כי יש לו שלוש תכונות ממדי כי הם באמת קשה לעשות. זה גם די קשה לעשות דיוקן היטב האמן הזה ממוסמר זה. העיניים מספרות סיפור כזה ונראות כמו חיים. לשפתי הירח יש כל כך הרבה פרטים. אפשרויות הצבע של לבן, שחור, אפור ואדום ליצור את זה על פני סוג העולם כי הוא כל כך מסתורי ומפתה מעט.

4

באסטרולוגיה, הירח הוא לא פחות מאחד השחקנים הראשיים. זה קשור עם כוכבי הלכת ואת כדור הארץ בדרכים משמעותיות רבות. בנוסף לירח כאם ונציגת האימהות יש השפעה רבה בתרבויות המזרחיות והמערביות. עם הקרניים הקרירות והמראה המרגיע שלה, הירח הוא בהחלט נוכחות אימהית. דבר נוסף שהירח קשור אליו הוא רגשות ורגשות.

3. זה ירח הוא רק רסיס לעומת הדרקון. זה נראה את מערכת התמיכה דרקונים. כמעט כמו מקום המנוחה שלו או משהו כזה. הצבעים הולכים ממש טוב ביחד את הפרטים הם די חי.

20

למעשה הוכח מדעית שלירח יש כמה השפעות על מוחנו, על תנועת הגלים ועל דברים רבים אחרים. אנשים שנמצאים במדע מאמינים כי מצב הרוח בא אל הקיום בשל התרסקותו של כוכב לכת על פני האדמה לפני שנים רבות.

4. אלה חמש תמונות הם סופר מסובך מאוד יפה לעשות. קחו רגע כדי ליהנות מהכישרון של האמן הזה ומה הסבלנות והמומחיות שיידרשו כדי להפוך את הדימויים האלה כולם נראים אותו דבר ובכל זאת כל כך שונה. נראה כי בשלבים שונים של הירח כפי שהוא מחזורי כל חודש.

1

עיצוב קעקוע הירח יכול להיות מתואר בגדלים רבים בדרכים רבות. חלקם בוחרים ללכת עם אלמנט פנטזיה ולהראות יצורים שמימיים כמו פיקסי ו פיות משתהה ליד הירח. כמה אוהבים להראות את הירח יחד עם השמש, כמה ללכת עם הירח הכחול, כמה עם הירח נראה שחור וכמה עם סוגים שונים של ירח כפי שהוא עובר את המחזור.

5. זה באמת תמונה מדהימה של עורב. עם כמות כה גדולה של צבעים כהים, האמן השתמש לא מעט דיו כדי לחדור באמת ולגרום לזה להיראות טוב כל כך.

17

דבר נוסף כי הירח לעתים קרובות היה קשור, במיוחד ב אמריקה הילידים היא עם בעלי חיים. הם לקשר את הירח עם זאבים, סרטנים, זאבים, עטלפים, חתולים, יגואר ויצורים רבים אחרים של הלילה. אחד המוטיבים הנפוצים ביותר הוא של זאב בפרופיל מסתכל על הירח במצב יללה. השבטים האמריקאים עקבו אחר מעגל הירח והיו לו שמות לכל חודש.

6. הגוונים האדומים המשמשים את זה הם על הצבע. הזאב מיילל נראה כל כך אמיתי. זה מדהים איך הפנים שלו נתפס בצורה כל כך מציאותית. הפירוט בפרווה הוא ממש מגניב כי זה נראה כאילו הרוח נושבת.

2

ינואר היה ירח הזאב, פברואר היה קשור לירח שלג, חודש מארס עם ירח התולעים, חודש אפריל החמים עם ירח ורוד, מאי עם ירח פרחים, היה יוני מחובר עם ירח התות, יולי עם ירח הכסף, אוגוסט עם חידקן, ספטמבר עם הקציר, אוקטובר עם האנטר, נובמבר עם בונה דצמבר עם ירח קר. בהתחשב בשינויים העונתיים הגסים ושינויים בטבע זה עושה הרבה חוש.

7. יש כל כך הרבה קורה על התמונה הזאת. הוא מוקם בשמים עם הכוכבים המקיפים אותו והוא נמצא בין העננים. הצללה על הירח הוא ממש מגניב כי זה מראה את המכתשים בירח. הילד הקטן לדוג עבור כוכבים הוא סופר חמוד וזה כנראה יש הרבה ערך סנטימנטלי.

3

הירח הוא נושא כה מורכב עבור קעקועים, כי הוא מייצג כמה אלמנטים של פנטזיה כמו מצבי רוח, רגשות, יופי, התחדשות ועוד דברים וגם אלמנטים ארציים וחזקים כמו אימהות, איזון, טיפוח, שלווה, שלווה ואיזון בין גורמים אחרים.

8. האם אתה רואה את הכוכבים הקטנים שלובים זה בזה בשער ומעל הירחים? זה רעיון כל כך מסובך וקריר. קו הפרטים כאן הוא די מדהים. צבעים מנוגדים באמת להפוך את התמונה להתבלט וזה חתיכת הכוללת מעניינת.

23

מכיוון שהירח קרוב יותר לשמים, ולפיכך השמים, אין זה נכון לקשר עם אלוהות ואספקטים אחרים. בין האנשים של האוריינט הירח מייצג יין סמל הלילה, החושך והנשיות והשמש מייצגת את יאנג כוחות של יום, אור וגבריות. זוגות למצוא את הקעקוע המתאר את השמש והירח לעבוד יחד כדי לספק יום ולילה משמעותי מאוד עבור עיצובים קעקוע.

9. הנה תמונה הירח הקלאסי עם העננים התלויים סביבו. הצללה מסייעת להוסיף מימד למכתשים למראה מציאותי יותר.

8

10. זה מראה כל כך יפה וזה כל כך נשית ויפה.

6

11. זה סוג של בחורה מחליק נראה כי הוא מתוח ועצבני. האם מישהו אחר חושב שהאדום על ראשה נראה כמו עיניים? האמן עשה עבודה טובה מאוד עם פרט הקו. העיניים שלה נראות כל כך גדולות וקריקטורות כמו זה למה הם הולכים כאן.

7

12. היא בחרה נקודה גארלי למדי כדי לקבל בדיו אבל התוצאה היתה יפה. איזה רעיון מסודר יש דימויים יפים כאלה בתוך כדור הירח. יש לו עץ, מלאכים ויום ולילה. מה לדעתך הוא אמור לייצג?

9

13. אנחנו אוהבים את זה בגלל כל כך הרבה סיבות. ראשית, הצבע הוא מעולה. השפתיים, האף והעיניים על הצבע ועל הדרך הירח נראה כאילו זה מים טוב בטירוף. השימוש של לבן כדי להציג בניגוד הוא כזה רעיון נהדר וכל העניין הוא פשוט מדהים.

11

14. יש יופי כזה פשוט אך מסובך לדימוי זה. בדוק את הפרטים המדהימים של הפרחים. יש כל כך הרבה פרטים מתעקל וקו זה טוב ללא ספק. אנחנו באמת אוהבים את וריאציה בצבעים גם כן. זה חתיכת מעולה.

12

15. האופן שבו עוטף ורדים סביב הירח עושה את זה נראה ממש טוב לעשות. אנחנו אוהבים את הממד הנוסף של הפרפר. זה מראה גחמני שהוא חלום כמו ומהנה.

13

16. זהו מראה שבטי שיש לו צבע שחור עמוק כצבע היחיד שנבחר בלוח זה. מה אתה חושב על זה?

14

17. מאחורי קעקוע האוזן נראה ממש מגניב כאשר הם נעשים נכון. זה די גדול אבל זה לא יותר מדי משתלט. אנחנו אוהבים את האורות הנוצצים הנוצצים סביב הירח שהם כנראה הכוכבים.

15

18. זה חתיכת די מעניין. הפנים נראים כל כך נואשים והצבע נראה עגום, אבל זה כנראה מה שהוא בטח מנסה להעביר. הם עשו עבודה נהדרת עם הצללה ופרטים בפירוט.

16

20. זה באמת נהדר. הם בחרו אפשרויות צבע נהדר וכל העניין הוא אסתטי.

18

21. זהו קעקוע ממש יפה. פרט העפעף וקווים חדים עושה מבט טוב באמת.

19

22. ירח כועס זה יש מבט מעניין על זה זה יהיה בטוח להיות התחלה שיחה גדולה. מה דעתך על הכוכבים העולים ממנו? זה די מעניין יהיה קצת מגניב אם הם הוסיפו קצת צביעה לזה פופ נוסף.

21

23. בדוק את העבודה על הקו. זה נעשה במיומנות והתברר נחמד מאוד.

22

24. זה מגניב כי זה מראה את כל הירחים מחזורי במהלך חודש.24

25. אנו אוהבים את הפרטים בפיסה זו. היא בחרה מיקום נהדר עבור אמנות זו.

25

26. הלבן עושה את כל היצירה נראה נוצץ. זה מאוד יפה.

26

27. זוהי גרסה מסודרת של מערכת השמש. היא יכולה בקלות להמשיך ולבצע שרוול מלא אשר ייראה די מגניב. הפסטלים שהוסיפה שם נראים מגניבים מאוד.

27

28. זה מאוד מפורט ויש לי תחושה כה טרייה אביבית אליו.

28

29. הנה רעיון גדול קעקוע קטן.

29

30. אנחנו אוהבים את הפרטים השונים כאן.

30

31. זוהי דוגמה מצוינת של הצללה. האמן עשה עבודה עצומה עם העיצוב הזה.

31

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 − 29 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: