25 קעקועים של סלבדור דאלי

אחת הדמויות המוזרות ביותר בהיסטוריה ומגלומנית ענקית לא היתה אלא סלבדור דאלי. בהיותו משווק ראשי של עצמו, התנהגותו המוזרה והמוזרה נתפסה כקונטקסט של המופע.

רוב הציורים מתוך 1500 שהוסמכו על ידי דאלי היו סוריאליסטיים. דאלי גם השתמש מדיומים אחרים להביע את עצמו כמו פיסול, אופנה וצילום. אז, אוהדים רבים של דאלי החליט להביע את אהבתם אליו על ידי מקבל עבודות שלו, כמו גם תמונה שלו בדיו על הגוף שלהם. חלק העיצובים של קעקועים אלה מוצגים במאמר זה. אנו מקווים שתיהנו מהצגת יצירות אמנות ייחודיות אלו.

הקעקוע האקסצנטרי של סלבדור דאלי

קעקועים רבים מתארים את דאלי בהבעה של הפתעה והלם בעיניו. זה היה ביטוי אחד בשימוש נרחב על ידי דאלי כטקטיקה כדי למשוך תשומת לב. גם שפמו מושך את העין. יש אנשים לבחור את הקעקוע כדי להיות בדיו בצבע שחור בעוד רבים אחרים בוחרים קעקוע צבעוני של העיצוב לעיל. למרות ששניהם נראים נחמד, אחד בצבע, נותן סוריאליסטי נראה את הקעקוע.

קעקוע salvador dali (2)

עוד אקסצנטרי סלבדור דאלי קעקוע

כמה קעקועים מציגים את סלבדור דאלי בעיניים פקוחות לרווחה ובשפם מתולתל בביטוי של כאב. המפרט של הקעקוע לא מאפשר לך להתעלם זה קעקוע אטרקטיבי.

סלבדור דאלי דיוקן קעקוע עם כובע

בקעקוע זה נחמד, הכובע נתן מגע מעולה. כמו כן, נוכחות של ציפור היה בולט. ובכל זאת אי-אפשר להתעלם מהבעתו של איש ההצגה המושלם בעיניו הפקוחות לרווחה.

קעקוע salvador dali (6)

סלבדור דאלי קעקועים על פי ציוריו

עוד אפשרות נחמדה לבחור הוא יצירות אמנות מפורסם של שואו זה נהדר. התמונות המוצגות להלן מראה קעקועים שונים המעוצבים בציורים של סלבדור דאלי והם מרתקים היום כפי שהם היו כל כך הרבה שנים לאחור.

קעקוע salvador dali (1)

מוסיקה הערה עם עין סלבדור דאלי קעקוע

זה קעקוע מעניין וייחודי מצייר פתק מוסיקה עם עין אשר אינו אחר מאשר סלבדור דאלי. עיצוב פשוט אך ייחודי בעל השפעה חזקה של סוריאליזם שהוא מאוד נחמד ויעיל.

קעקוע salvador dali (14)

דאלי סגנון שעון קעקוע

מאמר מפורסם מאוד שהיה קשור עם ציורים רבים של סלבדור דאלי היה השעון. אז, כמה קעקועים סלבדור דאלי גם לחגוג את העובדה הזאת ולהראות השפעה גדולה של דאלי. למרות שזה נראה קל במבט ראשון, אבל למעשה זה קעקוע הרבה יותר קשה לעצב.

הציור של דאלי
הקעקוע האחורי הגדול מושפע סלבדור דאלי

זה עיצוב ייחודי אך יפה מושפע סלבדור דאלי הוא אהב על כל והוא מתאר את "מחוץ לקופסה" לחשוב דרך המגירות יוצא הבגדים. בשל גודלו הגדול, את האפשרות הטובה ביותר לקבל זה קעקוע בדיו היא חזרה.

קעקוע salvador dali (20)

נחמד סלבדור דאלי זרוע קעקוע

זה אחד מרשים מאוד ונראה חזק. החלק הכי טוב של הגוף עבור הקעקוע הזה הוא הזרוע כפי שהשם שלה מציע. כל חלק רחב יותר של הגוף יכול לספק שטח כמו בד עבור קעקוע זה.

קעקוע salvador dali (4)

עוד סלבדור דאלי איור

זה דמות יפה ומסודרת נראה מושך מאוד. למרות הקווים נראה דומה עדיין הם שונים יותר המושכים את העין.

דג אכילה נמרים קעקוע

זה מתוך הציור תיבת מתאר דגים אוכלים נמר שהוא פיסת מחשבה גדולה וייחודית. זה עיצוב קעקוע חדשני מאוד נדיר להיראות על הגוף של כל אחד.

אז, יש כמה עיצובים זמין כי אחד יכול לחשוב. כולל 1500 עבודות הציור של סלבדור דאלי, אתה יכול גם לתאר משהו יצירתי. אתה יכול לקבל מבט על העיצובים השונים המוצגים בהודעה זו יכול למצוא השראה או רעיון הקעקוע הבא שלך.

קעקוע דאלי

קעקוע salvador dali (5)

קעקוע salvador dali (7)

קעקוע salvador dali (8)

קעקוע salvador dali (9)

קעקוע salvador dali (10)

קעקוע salvador dali (11)

25 קעקועים של סלבדור דאלי

קעקוע salvador dali (13)

קעקוע salvador dali (15)

קעקוע salvador dali (16)

קעקוע salvador dali (17)

קעקוע salvador dali (18)

קעקוע salvador dali (19)

קעקוע salvador dali (21)
אנו מקווים כי נהנית לבקר בבלוג שלנו ואתר האינטרנט. תמשיך לבקר אותנו לקבלת עדכונים נוספים על עיצובים שונים קעקוע. אתה יכול גם לחלוק את דעותיך על המאמר שלנו וגם חוויות קעקוע משלך בתיבת ההערה שלנו. תודה על הביקור שלך.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 − = 18

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: