75+ עיצובים קעקוע ידני אלגנטי לגברים ונשים – עיצובים ומשמעויות 2018

יד קעקועים

בדיוק כמו התוכן של עיצוב קעקוע, המקום שבו מופיע על הגוף שלך יש גם משמעות רבה. קעקועים יד, במיוחד על כפות הידיים, אינם נפוצים. עם זאת, הרבה משמעויות קשורות עם קעקועים בדיו לתוך העור של היד שלך פשוט בגלל המיקום.

במקרים מסוימים, זהו הביטוי האולטימטיבי של המרד. מי שרוצה דיו את ידיהם עם קעקועים יהיה נועז ואמיץ יותר.

יד קעקוע 56

מָקוֹר

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקוע 57

מָקוֹר

באמצעות עיצוב קעקוע זה, הם רוצים להעביר מסר כלשהו לעולם. קעקוע על הידיים הוא מאוד כואב, כולם יודעים את זה. אם אדם מוכן לסבול את הכאב הזה, הוא / היא עושה זאת כדי להוכיח נקודה.

היסטוריה של קעקועים על הידיים

לידיים יש תפקיד גדול יותר באבולוציה האנושית. זהו הכלי ליצירתיות ולמודיעין. אם אתם צופים בציורי המערות העתיקים, ניתן לראות שחלק גדול מאמנות הרוק השבטית מורכב מדפי יד. הידיים נהנו ממקום משמעותי גם בשלבים הראשונים של ההתפתחות האנושית.

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקוע 58

מָקוֹר

אתה צריך ידיים כדי לתפוס חפצים, ליצור כלים, עניבה קשרים וכו 'בקיצור, אתה דורש ידיים כמעט בכל הפעילויות. אמנות המערה הציגה את הידיים כסמל המוכר ביותר של האנושות. לכן, קעקועים על הידיים הם חגיגה של חיבור בין הידיים ויצירתיות.

יד קעקועים

קעקוע יד 59

מָקוֹר

קעקועים על הידיים, במיוחד על כפות הידיים, הוא סמל נוקב החושף את החשיבות של הידיים בחיי אדם.

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

קעקוע חינה היא תרגול בן מאות שנים של מדינות ערביות רבות והיא תהליך של יופי עתיק לנשים. גברים ונשים כלואים כמו לקבל קעקועים בכלא על הידיים או פרק כף היד כדי לציין את הקשר שלהם עם כנופיה מסוימת או קליקה.

יד קעקועים

יד קעקוע 60

מָקוֹר

ילידי פולינזיה, אוסטרליה וניו זילנד להשתמש יד קעקועים הפנים כדי לכבד בכיתה, תחנת שבט או משפחה הם שייכים. גם אנשים יפנים ואירים מאפשרים לשרוול קעקוע לזרום למטה וידיים הן קצה של הגפיים האלה.

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקוע 61

מָקוֹר

אלה משמשים להצגת הסמלים החשובים והחשובים ביותר. נוהג זה נפוץ מאוד קעקועים הסקוטית. 


למה ידיים?

ידיים נבחרות מסיבות אישיות או פוליטיות. חשיפה גבוהה היא הסיבה החשובה ביותר מאחורי קעקועים על הידיים. בהשוואה למקומות אחרים, קעקוע על הידיים הוא יותר כואב.

 • יד קעקוע 76
 • יד קעקוע 77
 • יד קעקוע 75

יד קעקועים

קעקוע ידני (2)

קעקוע ידני (3)

קעקוע ידני (4)

קעקוע ידני (5)

יד קעקוע 62

מָקוֹר

לכן, כאשר אנשים דיו על הידיים שלהם, זה מסמל את רמת המחויבות הגבוהה. ידיים הן המקום המועדף עבור קעקועים דתיים. הנוצרים מתחברים אליו עם הצליבה של יֵשׁוּעַ. במקום טבעת מקורית, אנשים מסוימים בוחרים טבעות קעקוע על אצבעות הטבעת שלהם.

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקוע 63

מָקוֹר


סוגי ומשמעות של קעקועים יד

סמלים כנופיה הם הסוגים הנפוצים ביותר של קעקועים על הידיים. בעיצוב זה, קבוצה קטנה של שלוש נקודות שנועדו היווצרות משולש על החלק העליון של היד. הוא ממוקם בין האצבע המורה לאגודל.

קעקוע ידני (6)

קעקוע ידני (7)

קעקוע ידני (8)

יד קעקועים

יד קעקועים

קעקוע יד (19)

קעקוע ידני (1)

 • יד קעקוע 74
 • יד קעקוע 72
 • יד קעקוע 73

זה מצביע על כך שמישהו הפך להיות חלק מכנופיה או שקופץ בכנופיה. כאשר חבר חדש כנופיה נע מעלה בדרגה, יותר קעקועים מוצגים. זה כולל דמעה ידועה מתחת לעין, אשר מסמל להרוג.

יד קעקועים

אם אינטרנט עכביש מעוצב על המרפק, זה אינדיקציה של זמן שימש לטובת המקרה.

יד קעקועים

יד קעקועים

קעקועים מעוצבים על הידיים כדי לבטא רגשות ומעמד חברתי. אם אדם מושיט את ידיו בכפות הידיים כלפי מעלה, פירוש הדבר הוא שאדם כנוע מוחזק ללא נשק ולא היה איום. עם זאת, אם הוא הרים את היד, הוא מציין כי האדם מוכן להכות אחד אחר.

יד קעקועים

לכן, היד באמנות היא סמלי לא על בסיס המראה אלא על בסיס איך זה מוצג. זה יכול להיות הצעת שלום, איום או ברכה. 

יד קעקועים

יד קעקועים

קעקוע ידני (9)

קעקוע ידני (10)

קעקוע ידני (11)

אם קעקוע תוכנן על גב היד, אדם קעקוע ללבוש רוצה להראות את הקעקוע לאחרים עם כף היד הפונה כלפי מטה. כאשר קעקוע נועד על כף היד, הבעלים יראה את הקישור לאחרים על ידי הנחת הידיים כלפי מעלה. מחווה זו מגלה שלום, יושר, אמת ותחינה. 

שפע של סמליות יד ניתן למצוא בציורים בודהיסטים. מחווה של מדיטציה היא היציבה המוכרת ביותר של ידיים בודהיסטיות. כאמור, הידיים הן סמלים של יצירתיות, עמל כללי ועבודה.

יד קעקועים

כאשר אתה מציב את הידיים על ידי כפות הידיים כלפי מעלה, הוא מציין כי יש לך דומם הגוף שלך מותר לעצמכם להיות פתוחים לעניינים רוחני או רגשי הטבע. 

קריאה פאלם, palmistry ו chiromancy קשורים עם העתיד לספר. זה נעשה על ידי בחינת כפות הידיים. זהו חלק כמעט כל תרבויות עתיקות. עם זאת, זה שונה מאזור אחד למשנהו. מאמינים Palmists טוענים כי העתיד הוא אפשרי.

יד קעקועים

הם עושים זאת על ידי קריאת שורות וצורות של אנשים. משמעות נפרדת קשורה לכל אזור של כף היד. חלקן קשורות לכוכבי לכת אחרים במערכת השמש.

לכן, יש להם גם משמעות אסטרולוגית גם כן. מצד שני, אזורים מסוימים קשורים עם זמן החיים או כמה חוויות חיים נפוצים כגון נישואין, מוות ולידה.

יד קעקועים

קעקוע ידני (12)

קעקוע ידני (13)

קעקוע ידני (14)

קעקוע ידני (15)

אתה יכול לשים קעקועים על כף היד על פי רעיונות palmistry. זה נחשב כסמל של מזל באזורים מסוימים. זה יכול גם להצביע על סמל קבוע של הגנה. 

 • יד קעקוע 71
 • יד קעקוע 69
 • יד קעקוע 70

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

המשמעות של קעקועים על ימין ועל שמאל הידיים שונה. כאשר אתה מקעקע את ידך השמאלית, המשמעות היא פסיבית. לכן רוב האנשים מעדיפים דיו על היד הימנית שלהם. יד שמאל היא סמל של רגשות, ירח, צדק וזה היד המקבלת.

אבל, היד הימנית היא אסרטיבית והיא מסמלת את השמש, ההיגיון, הרחמים, ומעשה הנתינה. אף כי אלה עשויים להשתנות בהתאם לתרבות, הם נראים כאמצעי הנפוץ ביותר לגבי ההבדלים בין ידיים ימין ושמאל.

יד קעקועים

החלק הנפוץ ביותר על הגוף שלך הוא כף היד. לכן, קעקועים על כף היד שלך יכול להיפגע בקלות רבה עם רקמות צלקת. 

יד קעקועים

קעקוע ידני (16)

קעקוע יד (17)

קעקוע יד (18)

היד היא אחד החלקים הנראים ביותר בגוף. לכן, כאשר אתה חושב על קעקועים יד, עליך לשקול היבט זה בזהירות רבה. קבלת קעקוע על היד שלך הוא מאוד כואב. חוץ מזה, זה יכול גם להיות נגועים בקלות רבה כי הם החלק הכי בשימוש.

יד קעקועים

יד קעקועים

יד קעקועים

אתה צריך את הידיים לעשות פעילויות היומיום. אם אתם מתכננים לעשות קעקוע על הידיים, הפעילות שלך צריכה להיעשות בסביבה בטוחה עד הריפוי הראשוני. לפני קעקוע הידיים שלך, אתה חייב לעשות קצת מחקר על זיהומים בעור ו inking, אשר מסייע לך להימנע סכנות אלה.

אתה צריך לשאול את האמנים שלך לגבי דרכים לשלוט בכאב.

יד קעקוע 64

מָקוֹר

יד קעקוע 65

מָקוֹר

 • יד קעקוע 66
 • יד קעקוע 67
 • יד קעקוע 68

/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 + = 21

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: