45 ייחודיים מאורי השבט קעקוע עיצובים

מאורי קעקועים שבטיים להראות נוכחות, וכן קישור עמוק לקהילת המאורי. מאורי הם אנשים גאים להפליא, שלוקחים את התרבות שלהם ברצינות רבה. אלה קעקועים השבטים נראות נרחב ברחבי ניו זילנד, ויותר ויותר, את העולם. בדוק כמה עיצובים מאורי מדהים מתחת.

קעקועים השבטים היו תמיד בחירה עיצוב פופולרי אבל יש צבר חשיפה יותר בשנים האחרונות מאז צורות שונות של קעקועים השבטים כבר לראווה נרחב יותר כמו קעקועים להיות מקום שכיח יותר ואנחנו חשופים שבטים שונים ברחבי העולם.

קעקועים השבטים המאוריים, אם כי העדיפו בעיקר על ידי גברים, הם לאט לאט צובר פופולריות בקרב נשים גם כן. אלה יכולים להיות מתוכננים שניתנו בדרכים רבות. באופן מסורתי, קעקועים מאורי הם בדיו שחורה. הגודל יכול להשתנות בהתאם לעיצוב ומיקום העיצוב השבטי המאורי. בואו נסתכל על 30 של אלה האהובים עלינו.

שרוול חזה ושרוול

מאורי עיצובים קעקוע (3)

קעקועים מאורי לעתים קרובות לספר את הסיפור או המורשת של אדם ממוצא מאורי. רבים מן הסמלים הם מסורתיים, אבל לפעמים הם גם לשלב דפוסים מודרניים אליהם. זה סגנון מסוים של קעקוע הולך על החזה ואת הזרוע כבר פופולרי לאחרונה מאז המפורסם המתאבק / כוכב הסרט 'רוק' יש קעקוע דומה.

חצי שרוול

מאורי עיצובים קעקוע (11)

זה עדיין חתיכת עבודה כפי שאתה יכול לראות כמה זה עדיין להיות בצבע פנימה כמה אנשים ייתנו קעקועים לעשות שבטי עיצובים את השרוול או בעצם, ללא כל סוג של המעקב מעורב ופשוט לתת את הקעקוע לעשות את הדבר שלהם, זה יכול להוביל כמה עיצובים ייחודיים ויפים.

חתיכת רגל

מאורי עיצובים קעקועים (15)

לוחמי מאורי מסורתיים היו מכוסים לעתים קרובות מכף רגל ועד ראש בקעקועים שבטיים. לא רק שהם היו להחדיר פחד ליריב שלהם שהם הולכים להילחם נגד אבל הם יכולים לשמש גם כדי לזכור סיפורים מסוימים או סיפורים בתרבות שלהם, כמו גם סימן לוחמים דרגה של סיפור החיים שלהם.

עיצוב שבטי מודרני

עיצובים קעקועים של מאורי (13)

אמנים רבים הגיעו עם וריאציות שלהם, עם העזרה של הלקוחות שלהם, של קעקועים מאוריאסק - נותן כמה פיתולים מעניינים לתפיסת העיצוב הבסיסי. זה עשוי לכלול טווח רחב יותר של אלמנטים כגון צבעים שונים וסמלים תרבותיים.

חתיכה לא גמורה

מאורי עיצובים קעקוע (2)

אור קטן נזרק על התרבות המאורית יעזור לך להבין את המשמעות והסמליות של עיצובים אלה קעקוע. למעשה, עצם אמנות הקעקוע מוטמעת עמוק בתרבות המאורית. גם הגברים וגם הנשים בשבט יקבלו קעקוע ולא רק למראהו אלא למטרות שונות. כל קעקוע נשא אגדת חיים, היה לו משהו לומר והיה לו משמעות עמוקה לאדם שקיבל אותו.

קעקוע שבטי מודרני

מאורי עיצובים קעקוע (9)

היום, זה לא רק אנשים עם מקורות מאורי כי יקבלו מאורי נושאים קעקועים השבט. בגלל הערעור ההמוני שלהם דפוסי מגניב אנשים רבים פשוט לקבל אותם בגלל המראה שלהם אסתטי.

עיצוב אחורי

עיצובים קעקועים של מאורי (7)

כמה עיצובים שבטיים ייקח אלמנטים של תרבויות שונות בכל רחבי העולם, כולל התרבות האצטקים אשר מקום שכיח קעקועים ולעתים קרובות יהיו סימנים מגניבים כגון השמש והיר משולבים.

צב עיצוב

מאורי עיצובים קעקוע (14)

בתרבות מאורי, טכניקת קעקוע המקורי מחייב חיתוך לתוך העור ולא inking את פני השטח העליון שכבות. השימוש בכלים ובעצמות עתיקים היה דומיננטי בתהליך הקעקוע. ככזה, המסורת המאורית ושיטה מתועדת כאחת הטכניקות העתיקות ביותר בעולם. זה יצר מיליוני עיצובים שבטיים תרבותיים כי הם עדיין בשימוש היום.

קעקוע אף שבטי

מאורי עיצובים קעקועים (27)

למרבה הצער הרבה אנשים יהיה לקשר קעקועים בפנים עם האדם היה חבר כנופיה כלשהי. למעשה העובדה שיש את כל הפנים מקועקע יש משמעות עמוקה ומשמעות בתרבות מאורי.

נקבה גב קעקוע

מאורי עיצובים קעקוע (21)

הנה דוגמה טובה של קעקוע שבטי מודרני, כי עובר על פני הנקבות. רוב הסמלים ייצגו משהו גם אם הרבה אנשים פשוט לבחור אותם כי הם נראים מגניב בימים אלה. קעקועים שבטיים יכול לשמש רק כנושא הכולל או "הדפס כחול" בשבילך כדי לקבל הרבה סמלים או דפוסים שאתה אוהב משולב כדי להסתכל טוב קעקוע.

עיצוב הכתף

מאורי עיצובים קעקוע

היום אנשים לא הרבה סיבה לקבל קעקוע שבטי המאורי. בתרבות עתיקה, תרבויות אלה החלו כאשר אדם נכנס לבגרות צעירה ועל אבני דרך שונות בבגרותם. קעקוע היה חלק הטקס שלהם תיאר את המעמד האישי וההישגים על האדם. קעקועים מאורי טיפוסי מורכבים של עקומות וספירלות מסודרים עיצובים מורכבים. לפעמים מספר קטן של רכיבים היה לחבר עיצוב גדול יותר.

קעקוע צלעות

עיצובים קעקועים של מאורי (23)

בגלל אופי שחור מודגש של קעקועים בסגנון מאורי זה גם אומר שהם נמשכים הרבה יותר קעקועים מורכבים יותר, כי יש הרבה עבודה בסדר גמור בהם. הרבה קעקועים מאורי עדיין יהיה שחור כמו היום אנשים יש להם 10 שנים עם טיפול נאות.

עיצוב אדום ושחור

מוצרי קעקוע מאורי (19)

כאמור לעיל צבע מסורתי מאורי קעקועים שבטיים הוא דיו שחור. זה לא אומר שאתה לא יכול לערבב את זה אף. אדום ושחור תמיד נראה טוב ביחד וכאן אתה יכול לראות דוגמה טובה לכך.

צילום מקרוב

עיצובים קעקועים של מאורי (18)

בדיוק כמו עיצובים קעקוע של היום, כל מין העדיפו מקומות שונים עבור הקעקוע שלהם. לדוגמה גברים היו מקבלים מסורתי קעקועים על הרגליים, הישבן והפנים - בעוד נשים היו לעתים קרובות לקבל קעקועים על השפתיים, הצוואר, הסנטר והגב. Maoris המתגוררים בניו זילנד היה פסטיבל המכונה Ta Moka. תהליך הקעקוע והטקס כולו היה כמעט חלק מחייהם ותרבותם וחיוניים לצורכי החיים הבסיסיים.

השבט השבט

מאורי עיצובים קעקוע (6)

הנה דוגמה מצוינת של חתיכת הירך טרי מחפש. אתה יכול לראות רק כמה אלמנטים שונים וצורות שם הולכים על כל זה לעבוד יחד כדי ליצור חתיכה אחת גדולה. אחד הדברים מגניב עם עיצובים קעקועים שבטיים, היא שאתה יכול להתחיל את קטן לשמור להוסיף את העיצוב מאוחר יותר בחיים.

כתף

עיצובים קעקועים של מאורי (17)

זהו מודרני לקחת על עיצוב שבטי שבו אתה יכול לראות את האדם יש לבחור קצת מגניב בסגנון שן חתיכת כמו החלק העיקרי ולאחר מכן כמה עבודה מודגש מאוד שחור כי צורות טופס מורכב פרח להלן. עיצובים שחורים עבים כמו זה ייראה טוב זמן החיים, ואם אי פעם להשתעמם מזה אתה תמיד יכול להוסיף צבע מאוחר יותר.

חצי שלם

מאורי עיצובים קעקועים (24)

הצב הוא מרכיב נפוץ למדי קעקועים שבטיים מכל רחבי העולם. צבים נחשבים חכם יצורים חיים ארוכים שמסוגלים שניהם ללכת על הקרקע לשחות בים. יש להם גם מנגנון הגנה גדול וככזה מייצגים או מסמלים אנשים חזקים.

כיום, רוב קעקועים מאורי נעשים על הזרועות בדרך כלל כמו שרוולים. למרות שאנשים בוחרים עיצובים שבטיים מאורי, הם נוטים להתרחק עיצובים מסורתיים שיכולים להיות כואבים יותר בגלל הפירוט. לא מפתיע את הפיגמנטים המסורתי של פיח ואפר אשר מלאו לתוך העור מגולף נמנעים גם.

חתיכת חזה מגניב

מאורי עיצובים קעקועים (20)

אנחנו באמת אוהבים איך זה עיצוב משלבת הן אלמנטים מודרניים המסורתיים של עיצוב שבטי. זה נראה ממש מגניב איך זה עוטף את הצוואר כמעט כמו חולצת טריקו. העיצוב מורכב ויש לו כל כך הרבה היבטים שונים כי קל ללכת לאיבוד פנימה אנשים המכירים קעקועים השבטים מאורי יוכלו לקרוא את הסיפור של העיצוב כאילו היה ספר במקרים מסוימים.

שמאל חתיכת החזה

מוצרי קעקוע מאורי (28)

דוגמה נוספת של קעקוע חזה מגניב השד. ערבוב קווים שחורים עבים עם קווים שחורים דקים בין תמיד נראה ממש מגניב. עיצובים כמו זה הם יותר מודרני שלך לקחת על קעקוע השבט. הם בדרך כלל רק צורות מגניב וחפצים כדי ליצור קעקוע ולא בהכרח יש מקורות שבטיים חזקים או משמעות.

קעקוע שבטי דליל

מאורי עיצובים קעקוע (25)

כאשר לחקור את האפשרויות שלך עבור קעקוע שבטי מאורי, אתה צריך לזכור כי קעקועים אלה היו חשובים מאוד מאורי ולכן ראוי לכבד מדי. ודא כי שלמות תרבותית של עיצוב הקעקוע נשאר שלם. כמה דברים כמו המיקום של הקעקוע על הזרוע במקום את הפנים ניתן להתעלם כאשר אתה שומר על אלמנטים אחרים שלמים.

נקבה שבטי עיצוב

עיצובים קעקועים של מאורי (22)

בעוד שמורים בדרך כלל עבור גברים, אתה יכול לראות כי עיצובים שבטיים יכול גם להיראות סקסית להפליא על נקבות מדי.

מעל כל קעקוע בפנים

מאורי עיצובים קעקוע (26)

צילום יפה של קעקוע על פני כל שבט בעל משמעות תרבותית עמוקה.

שרוול מלא

מאורי עיצובים קעקוע (1)

זה חיוני כי אתה עושה את המחקר ולהרהר על שבטי עיצובים לפני הולך על הקעקוע. הדבר הוא שמה עיצוב קעקוע למעשה אומר יכול להיות שונה מן הסמליות שהוא מחזיק לך. מאז יש לה חשיבות תרבותית רבה לאנשים מאורי לעשות את זה שאתה לא הולך על זה עיצוב קעקוע בצורה חמקמקה או בעצם רק בגלל זה נראה 'מגניב'. מלבד לחקור את העיצוב בפועל ואת ערכת הצבעים אתה צריך להבין את כל ההשלכות של עיצוב מאורי עבור הקעקוע שלך. ברגע שיש לך לעשות את המחקר שלך אז אתה יכול להתקדם ולקבל את הקעקוע לעשות וליהנות כל הערצה.

מגניב חצי שרוול

מאורי עיצובים קעקוע (4)

אנחנו באמת אוהבים איך העיצוב באמצע זה על הכתף נראה כאילו זה עושה איזה סוג של פנים. זה אחד הדברים מגניב על דפוסי שבטי וקעקועים, היא שאתה יכול להסתכל עליהם הרבה זמן ולראות דפוסים שונים או צורות לצאת לצורות אחרות.

חזרה חתיכת

מאורי עיצובים קעקוע (5)

הדבר מגניב על קעקועים שבטיים הוא שאתה יכול לקחת מושג על קעקוע והם יכולים לשחק עם זה כדי לגרום לזה לעבוד. אולי אתה רוצה משהו שנראה דומה לחצות או צורה מסוימת אבל מלא עיצובים שבטיים.

עיצוב שרך

מאורי עיצובים קעקוע (8)

שרך או שרך כסף הוא סמל לאומי משותף בניו זילנד בימים אלה ואתה יכול לראות את זה משולב בעיצוב לעיל. תוכלו גם להיות מסוגל לראות כריש, צב ואפילו פנים אם אתה נראה מספיק זמן בעיצוב זה.

שרוול 3/4

מאורי עיצובים קעקוע (10)

אנשים רבים יעצרו עיצובים שרוול 3/4 על פרק היד בימים אלה. זה אומר שהם יוכלו בקלות לכסות את העיצוב קעקוע, הם רוצים עם חולצה שרוול ארוך או דומה. בעוד רוב האנשים מקבלים של קעקועים בימים אלה יש עדיין כמה מקומות עבודה ותרבויות כי לא יהיה כל כך לקבל על פי בחירתך לקעקע את עצמך.

עיצוב רגליים

מאורי עיצובים קעקועים (12)

כשמדובר קעקוע, לעתים קרובות עבות קעקוע שחור להקות יסמל מישהו חשוב בחיים שלך כי הלך לעולמו היא הדרך שלך לזכור אותם. הם יכולים גם לפעמים להיות רק לכסות את עבודתם של להקה קעקוע רע יש לך לפני שנים. אנחנו באמת אוהבים איך אדם זה עבד עם נושא הלהקה כולה ויש לו הרבה מהם מתרוצצים ברגל שלהם.

האפי שבטית בחזרה חתיכה

עיצובים קעקועים של מאורי (16)

רוב האלמנטים והדפוסים המרכיבים את הקעקוע הזה הם כל אלה מסורתיים מאוד. זה קעקוע יכול אפילו לספר את הסיפור של דורות של בני משפחה אנשים והקשרים שלהם שבטים המאורי מוקדם. זוהי דרך מצוינת להראות את המורשת השבטית שלך ומה מקום טוב יותר לעשות קעקוע גדול יותר מכל על הגב שלך.

חצי שרוול

עיצובים קעקועים של מאורי (29)

זוהי גרסה מודרנית מאוד של קעקוע שבטי. אמנם זה עדיין יש את הקו השחור עבה עבודה כי הרבה קעקועים שבטיים לעשות, יש לו גם אלמנטים גיל חדש מאוד, כמו אדם עם אוזניות DJ על החלק העליון של זה. זה כנראה מייצג את אהבתם של מוסיקה אלקטרונית וזה לא נדיר עבור אנשים לנסוע בכל רחבי העולם ולהוסיף חלקים שונים של קעקוע כך הקעקוע הוא היברידית של סמלים תרבותיים רבים מכל רחבי העולם.

לעתים קרובות יותר מאשר לא קעקועים השבטים זה גדול ייעשה שניים או יותר ישיבות. הישיבה הראשונה היא המקום שבו תקבל את קווי המתאר של קעקוע נמשך ולאחר מכן בישיבה השנייה תקבל את מילוי או צביעה נעשה. הסיבה לכך היא כי צביעה באזורים גדולים בשחור יכול לקחת הרבה זמן ובגלל זה העור מתחיל לקבל די הרגיז את תהליך הקעקוע יכול להתחיל לקבל מכאיב על אזורים רך של העור לאחר זמן מה. שלא לדבר על הידיים קעקועים הידיים יכול גם להיות כואב לאחר תקופות ארוכות של קעקוע.

יש לקוות כמה עיצובים השבטים לעיל נתנו לך כמה רעיונות לעיצוב שלך. והכי חשוב לוודא כי ברגע שאתה עושה לבחור קעקוע אתה רוצה, כי אתה לוקח ראוי לאחר טיפול הקעקוע עם משחות צורך, כך שאתה יכול לקבל את צבע קעקועים לא לדעוך האחרון זמן רב ככל האפשר.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

69 − 61 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: