35 מענג Yakuza עיצובים קעקוע – Totems מסורתית עם הרגשה מודרנית

yakuza קעקוע 1

מָקוֹר

הקעקוע yakuza מאז ומתמיד מקור השראה וקסם עבור אוהבי קעקועים רבים. אמנות גוף זו היא אחד הסמלים המשוכללים והמסתוריים ביותר, משום שרק מעטים מבינים מה היא מסמלת.

ישנם גם עיצובים רבים של קעקוע זמין וככל שאנשים יותר להבין ולקבל את משמעויות הפופולריות שלהם מתפשט ברחבי העולם.

היסטוריה של קעקועים יאקאזה

הקעקוע יאקואזה תאריכי חזרה יפן במאה ה -17 שבו underclassmen שהיו מעורבים בעבירות שונות החלו להרכיב כנופיות. קבוצות אלה היו מוכרים גנוב, סחורות בלתי חוקיים ולכן כדי להגן על אחד את השני ואת העסק שלהם הם היו ליצור קבוצות.

יאקוזה טאטו_

מָקוֹר

בשל אופיו של הסחר ביותר יהיה בסופו של דבר בכלא והשלטונות היו קעקוע אותם עם סמלים המעידים על היותם פושעים.

הקעקועים היו שונים על פי הפשע שאדם ביצע ולכן היה קל מאוד לדעת למי היה מישהו, אפילו כאשר שוחרר.

yakuza קעקוע

מָקוֹר

רוב הפושעים ימצאו דרכים להיפטר סימני הגוף אשר ברוב המקרים כרוך לשנות את הצורה או העיצוב של totems שלהם או כיסוי אותם עם סימני גוף שונים.

כמו הפושעים היפנים היו להרכיב כנופיות, אחד מהם בלט כפי שהיה יותר חסידים מכל השאר וזה זה לקח את השם "יאקוזה", כי אתה יכול לתרגם ברפיון כדי מתכוון סינדיקט פשע.

חבר מוקדם של כנופיה זו החלה לשלב קעקועים לתרבותם ומנהגים בשלב מסוים קעקוע הפך חלק טקס הפתיחה שלהם.

yakuza קעקוע

מָקוֹר

במשך שנים רבות אנשים היו נרתעים מלהסמן שמישהו יכול לקשר עם יאקוזה, אבל זה השתנה מאז.

כיום totems נתפסים רק סוג אחר של אמנות הגוף ולכן כל חובב קעקוע יכול לקבל אותם על היופי שלהם כפי שהם לא צריכים לסמל שאתה שייך לכל כנופיה.

yakuza קעקוע 4

מָקוֹר

משמעות וסמליות

המשמעות הנפוצה ביותר שאנשים יקשרו עם קעקועים אלה היא נאמנות או הערצה של כנופיית יאקוזה. ההיסטוריונים מזכירים את הקבוצה הזאת עם מקור הטוטם הזה, וככל שהזמנים משתנים, זה עדיין בלתי אפשרי להתנער מהמשמעות הזאת.

יאקוזה יש גם אלה קעקועים לא רק מסמלים מסירות שלהם כנופיה שלהם, אלא גם כסמל של גבריות. אבל, זה לא צריך להרתיע אותך שיש כל אלה totems כי סימון הגוף שלך אומר משהו שאתה רוצה בזמנים המודרניים.

yakuza קעקוע 5

מָקוֹר

קעקועים אלה יכולים גם להיות סמל של כאב או את היכולת לעמוד בכל הקשיים כי אתה עלול להתמודד עם החיים. סמליות זו באה מן הטכניקה "הידוק" או "Irezumi" כי yakuza להשתמש כדי לצייר totems שלהם.

זוהי שיטה מכאיבה מאוד של קעקוע ולכן שיש קעקוע זה יכול לסמל שאם אתה יכול לעמוד בכל הכאב הזה, אתה יכול להתמודד עם כל מצב או משהו בחיים.

yakuza קעקוע

מָקוֹר

משמעויות אחרות וסימבוליזם כי אתה יכול לקשר עם זה קעקוע יהיה תלוי בסוג מסוים של טוטם שיש לך. דברים שונים יהיו משמעות משתנה, ולכן חשוב להבין את זה לפני שאתה מקבל דיו.

לדוגמה, אם יש לך את הסמוראי סימון הגוף שלך יסמל אומץ, כוח, וכבוד המסורות היפניות. דגים קוי, לעומת זאת, מתכוון הכוונה להצליח ונחישות בעוד הדרקון יאקוזה הוא סמל של נדיבות וחוכמה.

יאקוזה

מָקוֹר

הקעקוע yakuza הוא מאוד פופולרי, וזה בגלל שיש סוגים רבים זמינים כדי להתאים את הטעם של אנשים שונים. ולכן אתה לא צריך להימנע מכך קעקוע זה לחשוב שזה יגביל אותך כשמדובר אפשרויות עיצוב.

להלן כמה טוטמים יאקוזה האהוב שאתה יכול לצייר.

yakuza קעקוע 8

מָקוֹר

דרקון יאקאזה

בתרבות היפנית, הדרקון הוא יצור מיתולוגי חשוב שמושך אליו הרבה כבוד, שכן הוא סמל לחכמה, כוח וכוח. Yakuza כבוד התרבות שלהם, וזו הסיבה מדוע תמצאו כמה דרקונים צבעוניים בדיו על הגב שלהם או במקומות אחרים.

זה גם מאוד נפוץ לשלב את זה עם סימני גוף אחרים.

יאקוזה

מָקוֹר

yakuza קעקוע 10

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

גוף גוף מלא

חליפת הגוף המלאה היא הסמל האולטימטיבי של יאקוזה וזה כרוך ציור ביותר של החלק האחורי ואת החלק הקדמי בעוד רק משאיר רצועת עור קטנה בחזית. אם אתה יכול לעמוד בכאב שמגיע עם עיצוב קעקוע זה, אז תהיה לך אמנות גוף מדהים.

חליפת הגוף המלאה יכולה לכלול סוגים שונים של תמונות וסמלים יפניים.

יאקוזה

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

yakuza קעקוע 16

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

הסמוראי

הסמוראי הוא עוד גוף יאקוזה מפורסם, והוא כרוך בציור הלוחם העתיק הזה החרב או בעמדת מדיטציה.

לוחמים סמוראים הם סמל של קסם לא רק בתרבות היפנית אבל ברחבי העולם בשל סיפורים האגדה וסיפורים המקיפים אותם. לוחמים אלה נראים הכי טוב כאשר יש לך אותם מאחור, אבל אתה עדיין יכול לקבל אותם בכל מקום אחר שאתה רוצה.

יאקוזה

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

yakuza קעקוע 20

מָקוֹר

יאקוזה

מָקוֹר

גישה / קואי / פריחת הדובדבן

אנשים מסוימים עשויים שלא להיות נוח עם דרקונים, גולגלות או סמוראי כמו טקטם yakuza שלהם אבל זה לא בעיה כי יש עיצובים רבים אחרים זמינים.

הגישה היא דימוי יפה ומושך בתרבות היפנית, ולכן היא גם מציירת גוף יאקוזה יפה. ואם אתה מעדיף משהו מאוד סמלי ומשמעותי אז קוי ודובדבן פורח הם רעיונות מושלמים.

yakuza קעקוע 22

מָקוֹר

yakuza קעקוע 23

מָקוֹר

yakuza קעקוע

מָקוֹר

yakuza קעקוע 25 -

מָקוֹר

טוטם יקוזה

אמנם בימינו אתה יכול לקבל את הטוטם הזה בכל מקום שאתה רוצה יש כמה מקומות ספציפיים כי הסמלים מסורתיים יאקוזה להיראות הכי טוב. הגב הוא אחד המקומות האלה, וזה משום שהוא מספק מספיק מקום כדי לצייר את העיצוב המסובך.

יש אנשים שמעדיפים גם את הטוטמים כאמנות גוף מלא ואילו אחרים נוחים עם ציור הקעקוע שלהם על הזרוע העליונה או כמו שרוול. במקומות אחרים שאתה יכול לקבל את הסמלים האלה כוללים את הירך, הצוואר ואת הצד של הבטן.

yakuza קעקוע

מָקוֹר

בקצרה…

הקעקוע yakuza הוא לא עבור כולם, כי כמה אנשים עדיין רואים את זה רק כסמל של שיוך לכנופיות פשע. עם זאת, מי מבין סוג זה של אמנות הגוף יודע כי הוא מפואר וגם ייחודי.

יאקוזה טאטו_

מָקוֹר

יאקוזה טאטו_

מָקוֹר

יאקוזה טאטו_

מָקוֹר

יאקוזה טאטו_

מָקוֹר

אם אתה מזהה את התמונות על קעקועים אלה או לא, הם עדיין סמלים גדולים כי הם שווים שיש על הגוף שלך.

yakuza קעקוע 26 -

מָקוֹר

קעקוע yakuza28

מָקוֹר

קעקוע yakuza29

מָקוֹר

yakuza קעקוע

מָקוֹר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: