85 + שפירית קעקוע רעיונות ומשמעויות – סמלית

קעקוע שפירית (54)

מָקוֹר

אם ראית פעם את שפירית קרוב אליך בעוד ביער או ליד הבריכה, אתה לא תוהה למה כל כך הרבה אנשים מצטרפים למגמה של מקבל קעקוע שפירית. זהו אחד האורגניזמים היפים ביותר הקיימים מלבד הפרפר.

כנפיהם פשוט מתנפנפות ברוח ומשקפות את צבעי הפריזמה השונים של אור השמש, החוזרים מן הכנפיים הדו-צדדיות השקופות. Dragonflies מאוד צבעוניים. לדרקון הירוק של דארנר, למשל, יש צוואר ירוק וגב, ותחתון כחול.

קעקוע שפירית

מָקוֹר

הם באים גם באדום וצהוב כגון זנים שפירית אמרלד. זוהי אחת הסיבות מדוע יש כל כך הרבה תככים סביב אנשים שרוצים לקבל אלה דגימות יפה מקועקע על גופם. Dragonflies יש גם יפה כנפיים מדהימה. כנפיים אלה היכו ב 50 עד 90 פעימות לשנייה.

הם בעצם החרקים המהירים ביותר בצפון אמריקה.

קעקוע שפירית 66

מָקוֹר

מה המשמעות של קעקוע שפירית?

סימבולוגיה של שפירית היא שזה על השינוי ואת נקודת המבט של מימוש עצמי. זהו מקור לבשלות נפשית ורגשית להבנת משמעות החיים האמיתיים.

זה מסמל עומק, התגלמות של שינוי והבנה עצמית, וקשר עם הטבע האמיתי של מה זה אומר לחיות כבן אנוש. זה לוקח אדם מן היבטים שטחית יותר של החיים לתוך מעמקי ומשמעות עמוקה יותר.

 • שפירית קעקוע 85
 • קעקוע 86
 • קעקוע 87
קעקוע שפירית

מָקוֹר

קעקוע שפירית 67

מָקוֹר

קעקוע 68

מָקוֹר

על ידי מקבל קעקוע שפירית, אתה בעצם מייחסים לחיות כרגע. זה אומר שאתה מעוניין לחיות את החיים ברגע, עושה בחירות מושכלות, רגע עד רגע כמו שפירית גדולה ומפוארת.

עיצוב קעקועים של שפיריות גם מדבר אל החזון ואת היכולת לראות מעבר לגבולות הגוף האנושי ואת עצמי כדי לראות את היקום. זה גם אומר לראות מעבר לגבולות המוחות שלנו.

המשמעות של קעקוע שפירית הוא אפוס ויש לו אלמנט משפר שיפור נפשי עם זה להיות מסוגל לראות רחוק יותר בעין המוחות.

 • קעקוע שפירית 83
 • קעקוע שפירית 82
 • קעקוע 84
קעקוע שפירית (60)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (59)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (58)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (57)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (56)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (55)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (53)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (52)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (51)

מָקוֹר

מגוון של עיצובים קעקוע שפירית

ישנם סוגים רבים של עיצובים קעקוע שפירית. אתה יכול לקבל אותם עשה ועוצב באמצעות מכונת קעקוע שפירית. אלה כבר מתוכנן ומיוצר כדי להיות מסוגל לקבל את הקעקוע שפירית כבר מוטבע לתוך המכונה.

אלה צריכים לשמש בזהירות ובתקווה עם אמן מוסמך קעקוע מקצועי כדי למנוע פציעות. יש גם שפירית סיבובית מכונת קעקוע אשר נותן לך כמה אפשרויות שונות של תוכנן מראש קעקוע תמונות מראש לבחירה.

של עיצובים שאתה יכול לבחור מתוך, יש קעקועים שפירית קטנה, קעקועים 3D שפירית, קעקועים השבט עיצובים קעקוע, צבעי מים קעקוע עיצוב שפירית, ועוד.

 • קעקוע שפירית 81
 • קעקוע שפירית 79
 • קעקוע שפירית 80
קעקוע שפירית

מָקוֹר

קעקוע 69

מָקוֹר

שפירית קעקוע 70

מָקוֹר

קעקוע שפירית 71

מָקוֹר

כאן אני רשימה ולתת לך קצת יותר מידע על כל סוג של עיצוב כדי לעזור לך לבחור את סוג ההתאמה הכי מסקרן ואת הטוב ביותר עבורך.

# 1 אקוורל צבעי קעקוע

עיצוב זה הוא חד ומודגש. הצבעים מדהימים ו בולטים על העור. הם משקפים את היצור הרב-גוני ואת כל זוויותיו. היצירה נראית כמו קצת מוזיאון אמיתי או אמנות קיר על הגוף. זה קעקוע גם יש אפקט עליז, בעל צבעים בהירים מאשר לא אמנות בצבעי מים.

קעקוע שפירית (1)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (2)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (3)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (4)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (5)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (6)

מָקוֹר

# 2 שבט קעקוע סגנון של שפירית

סגנון זה משלב יצירות אמנות מסורתיות של סלטיק או ממוצא סמואי לתוך עיצוב מפואר מאוד המשלב אלמנטים מלכותיים וישנים בעולם לתוכה, כמו גם את העיצוב היפה של שפירית עצמה. הקווים נועזים ומפתים.

העיצוב עצמו הוא מסובך ואת תחושת השבטים גם נותן קצת קשה הלוחם laced קשוח על כל פיסת אמנות. בעיצוב זה, שפירית היא בהחלט המלך של היער והביצה, יושב על ענף עם עלים מעוצבים בעדינות מתפתל החוצה.

קעקוע שפירית (7)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (8)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (9)

מָקוֹר

קעקוע שפירית

מָקוֹר

# 3 Colourfly שפירית קעקוע

זה פנינה עדינה של קעקוע יושב בשקט על הכתף כאילו זה פרפר אמיתי או שפירית לקחת מנוחה תוך הפצת כנפיו המפוארים על העור. במרכז קעקוע זה יושב עיצוב אדום אודם מוקף פנינים לבן קטן.

הכנפיים קטנות אך בגודל טוב, והן מהדהדות מספר עצום של גוונים בעיקר בטווח הוורוד / סגול וכחול. עיצוב זה מתוק ואלגנטי. כל נקבה צעירה היה בהחלט מרגיש גאה להיות על זה ולהראות את החברים שלה.

קעקוע שפירית (30)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (31)

מָקוֹר

# 4 קטן Dragonflies קטנים

עיצוב זה לוקח ארבעה שפיריות מעוצבות ייחודי ומניח אותם על הקצוות של צפון, דרום, מזרח, ואת הקטבים מערבית, בצורת צלב בצורת. שאר החלל ביניהם מתמלא כמו רשת ענקית של קווים מגולפים מסובכים שמרכיבים פרח או עלה ורדים.

עיצוב התחרה שזור לאורך כל הזמן עד שהוא הופך אחיד וסימטרי.

קעקוע שפירית (17)

מָקוֹר

# 5 שפירית כף יד קטנה

עיצוב זה הוא רק שפירית אחת קטנה בהרבה משאר העיצובים.

זה כל כך מושלם עבור מי שרוצה מגע עדין של יצירות אמנות על פרק כף היד, ובכל פעם שאתה רואה את זה בזמן שאתה עובד עם הידיים שלך, זה קל לתת לזה להאיר את היום שלך, או להזכיר לך את המשמעויות כי שפירית מגלם .

זה עיצוב קטן הוא לא צבעוני כמו שאר ולא כמו popping העין אבל עדיין יש צבעים עדינים קלה כדי להפוך אותו זוהר ובוהק. עיצוב זה עובד משום שהוא נמצא בשטח ציבורי מאוד שניתן לראות בקלות. אופי עדין וקטן של עיצוב זה עושה את זה עובד טוב על פרק כף היד.

קעקוע שפירית (39)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (40)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (41)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (42)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (43)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (44)

מָקוֹר

# 6 3D שפירית קעקוע

עכשיו עם 3D הדפסה, וידאוגרפיה, ותמונות להיות כל שיגעון בעולם הדיגיטלי, 3D עיצוב קעקוע שפירית גם עושה הצהרה. עיצוב זה מושלם עבור מי שרוצה לעשות הצהרה עתידני יותר ומי אוהב את האפקט החזותי כי קצת הצללה יכול ליצור.

העיצוב באמת מוזר עושה את זה נראה כאילו שפירית היה באמת יושב על העור שלך. יש לה השפעה מדהימה לא ייאמן שאתה לא יכול לדמיין מעצב יכול לעשות על העור.

קעקוע שפירית (45)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (48)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (46)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (50)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (47)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (49)

מָקוֹר

# 7 פרח אקוורל צבעי קעקוע

זה עיצוב פרחים בצבעי מים יש שפירית כחולה בהירה עף סביב הפרח. סוג הפרח הוא פרח לוטוס שהוא משמעותי של שלום והרמוניה על פי מסורות בודהיסטיות. עיצוב זה יש צבעים בהירים הרמוני, בולט היטב, ומביא תחושה שלווה כשאתה מסתכל על זה.

זה גם מאוד אמנותי, שילוב של צבעים, מרקמים, ואת התנועה של שפירית ופרפר קטן על גבי הפרח.

קעקוע שפירית (11)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (12)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (13)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (14)

מָקוֹר

# 8 שפירית קעקוע עם אום / מנדלה

באותו נושא דומה, קעקוע שפירית עם אום הוא קעקוע נחמד עם סמל אחר שיש לו נושא של הרמוניה. סימן אום הוא weaved בכל הגוף של שפירית והוא מתנפנף סביב עם סימנים סגנוניים סביב שפירית.

זה קעקוע הוא בעיקר כחול עם טיפות של כחול סביב שפירית. וריאציה גדולה נוספת היא שילוב של שפירית ועיצוב מנדלה.

קעקוע שפירית (15)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (16)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (18)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (19)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (20)

מָקוֹר

# 9 צבעי מים

זה קעקוע הוא מדהים ויפה. זה קעקוע יש את כל הצבעים של הקשת sp splashed על זה, בעיצוב כמו אופנה. הצבעים באמת לבוא דרך המדיום בצבעי מים של קעקוע.

הצבעים העיקריים הם כחול, סגול, צהוב אבל צבעים אחרים כמו ירוק ואדום ניכרים טיפות קטנות. עיצוב זה באמת בולט בגלל דפוסי האמנותית שלה כתמים splotches של צבע תוסס מה שהופך אותו נראה כמו שפירית היא בטיסה!

קעקוע שפירית (38)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (37)

מָקוֹר

# 10 Dragonfly קעקוע עם יצירות אמנות הקרסוליים

עיצוב זה הוא של שפירית קטנה עם כנפיים מקופל לצד אחד יצירת קשת דקורטיבית קטנה סביב אזור הקרסול. שפירית דמיוני נראה כאילו זה רק זמזום וריקודים סביב הקרסול בטיסה. הצבע הוא כחול בהיר הכנפיים הם צליל כחלחל שקוף.

זהו עיצוב קטן למדי, כי הוא עדין עדיין מורגש.

קעקוע שפירית (28)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (29)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (24)

מָקוֹר

# 11 קטן קעקוע אצבע שפירית

עיצוב זה נראה חמוד לגמרי. זה קעקוע הבוהן הזעיר יכול לשבת יפה רק על הבוהן שלך להיות מתוחכם אבל הפתעה נעימה כאשר מישהו שם לב. הצבע הוא כחול בהיר טורקיז.

הקעקוע יושב בעדינות על הבוהן כדי להזכיר לאדם ללבוש את זה כדי להירגע, כדי ליהנות דברים יפים, כדי להסתכל עמוק לתוך משמעויות החיים (ראה משמעות של קעקוע שפירית). זה קעקוע הוא נעים להסתכל ומביא חיוך על הפנים שלך.

קעקוע שפירית (21)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (22)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (23)

מָקוֹר

# 12 מפואר אמנות שפירית קעקוע

זה סוג של קעקוע שפירית ממש נראה כמו זה תסריט מברשת או קליגרפיה. זה נראה דומה קליגרפיה אסיאתית בסגנון והוא מתון וצנוע בעת ובעונה אחת. הצביעה היא אפור שחור, העיצוב עצמו יש פשטות זה שלא כמו עיצובים אחרים נועזים יותר עם שורות רבות.

השורות פשוטות, מעוקלות, אמנותיות, והצבע הוא גם פשוט מאוד, אבל עושה מגע עדין נחמד.

קעקוע שפירית (25)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (26)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (27)

מָקוֹר

# 13 מלך פרפר ו שפירית קעקוע

עיצוב זה מדהים כי זה צבעוני אבל זה גם מראה את הצבעים הייחודיים של פרפר המלוכה. ישנם 3 פרפרים והצורות הספציפיות שלהם, עיצובים, צבעים, ואחריו שפירית שעוקב אחרי שלהם להוביל את הזרוע.

עיצוב זה הוא יצירתי ויצירתי. זה נחמד כי יש לה שני סוגים יצור יפה לעומת אחד. העיצובים יש 3 צבעים להם, ואת שפירית היא העיצוב הסופי על החלק התחתון של הזרוע. שפירית הוא ירוק בהיר, וזה פשוט מדהים להסתכל.

קעקוע שפירית (32)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (33)

מָקוֹר

# 14 ריאליסטי שפירית קעקוע על ידי אולג Turyanskiy

אתה לעולם לא חושב שמישהו יכול לגלף קעקוע כל כך אמיתי לחיים נראה כי זה באמת נראה כאילו יש שפירית יושב על הצוואר של מישהו. זה הישג גדול של טבע ואמנות זה קעקוע. אמן זה עושה עבודה מצוינת לחקות את המראה של שפירית חיה אמיתית יושב על הצוואר.

הקעקוע נעשה 3D. זה נראה כאילו שפירית רק יושב על הצוואר של הפרט עם הרגליים שלה בולט מתחת ומתחת כנפיים שלה נראה כל כך אמיתי לחיים זה לא ייאמן.

קעקוע שפירית (34)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (35)

מָקוֹר

קעקוע שפירית (36)

מָקוֹר

קעקוע שפירית

מָקוֹר

קעקוע שפירית

מָקוֹר

בסך הכל, שפיריות לעשות עיצובים מעולה על הגוף. הם יצורים אלגנטיים, מתוחכמים וחזקים. הם מזכירים לנו לחיות כל יום ברגע ולהיות בעלי משמעות עמוקה יותר. אנו מקווים שאתה נהנה החיפוש שלך עבור קעקוע שפירית מושלמת בשבילך!

קעקוע שפירית 72

מָקוֹר

קעקוע שפירית 73

מָקוֹר

שפירית קעקוע 74

מָקוֹר

שפירית קעקוע 75

מָקוֹר

 • קעקוע שפירית 76
 • שפירית קעקוע 77
 • קעקוע שפירית 78

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: