85 + יפה פאי קעקוע עיצובים & משמעויות – עוצמה & אמנותית (2018)

פאוני קעקוע (2)

קעקועים היו קיימים במשך אלפי שנים. באופן מפתיע, אפילו המיתולוגיה המקיפה את המקור של קעקועים אלה יש כמה גרסאות.

יש אגדה אחת שמראה כי אדמונית נגזר השם "Paeon" שהיה רופא לאלים וקיבל את פרח אדמונית על הר אולימפוס מאמא של אפולו.

אגדה נוספת מספרת את סיפורו של רופא שניצל מגורל המוות כמו שאר בני-האדם. הוא השתנה לפרח האדמונית שאנו מכירים היום.

קעקוע אדמונית 66

מָקוֹר

peony-tattoo_-3

קעקוע אדמונית 67

מָקוֹר

קעקוע אדמונית 68

מָקוֹר

69 קעקוע אדמונית 69

מָקוֹר

 • קעקוע אדמונית 85
 • קעקוע אדמונית 86
 • קעקוע אדמונית 87

אנשים היו מקשרים פרחים אדמוניות עם עושר וכבוד. עיצובים פרחוניים כוללים את סימני פרחים סיניים מסורתיים, אינדיאנה המדינה פרח ו 12 יום החתונה פרח.

Peonies מגלם שגשוג ורומנטיקה ויש אנשים שרואים אותם כסמלים של מזל טוב נישואים מאושרים.

קעקוע אדמונית

פאוני קעקוע 70

מָקוֹר

המשמעות של קעקועים אדמונית

הקעקועים מסמלים עושר, מזל טוב ושגשוג. פאוני היא סמל חזק של יופי, שבירות ואופי חולף של הקיום. יתר על כן, הם מתארים כי מקבל תגמולים נהדר אפשרי רק על ידי לקיחת סיכונים גדולים.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית
ב הקעקוע היפני המסורתי, יש זיווג של כמה אלמנטים קעקוע כמו דרקונים, שדים ואריות עם פרחים, ביעילות, כוח עדין ויופי יופי. בוטאן או אדמוניות הם צורות של סמלים פרח מסורתיים לזווג עם שיש או אריה יפני.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית 71

מָקוֹר

זיווג ידוע בשם Karajishi ואת האריה של אכזריות הוא טופל על ידי היופי של הפוני. מלבד היותו פשוט סמל אדמונית יכול להיות עיצוב קעקוע חזק.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית

פאוני הוא פרח עם היסטוריה עמוקה של הערצה וטיפוח במשך מאות שנים. לדוגמה בסין ויפן, הפוני הוא פרחוני סמלי עם משמעות דומה ללוטוס, חרצית ופריחת דובדבן.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית

הפוני ידוע כסמל של עושר. זכור גם שבסין וביפן אנשים השתמשו באריות אבן כדי לשמור על מקומות קדושים, בתים, ארמונות ומקדשים ולכן הפאוני ושילוב האריות אינם מקריים.

פוני קעקוע (4)

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית

בנוסף, על פי התרבויות היפניות פוניס גם מסמלים נטילת סיכונים, תעוזה ואת הגישה של סמוראי או של השטן- care-care לחיים. הימור הבא של המהמר עשוי להיות האחרון.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית 72

מָקוֹר

 • קעקוע אדמונית 83
 • קעקוע אדמונית 84
 • קעקוע אדמונית 82

סוגי קעקועים אדמונית

עיצובים קעקוע ניתן להציב בדרכים שונות. הם עשויים לתאר את פרח אדמונית לבד או בשילוב עם אלמנטים וסמלים אחרים. באופן מסורתי, אדמוניות היו עיצובי קעקועים אדומים עמוקים. במשך הזמן, העיצובים קעקוע השתנה לכלול peonies בגוונים של כתום, לבן, צהוב ורוד.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית 73

מָקוֹר

יתר על כן, קעקועים פרח אדמונית עשויה לתאר צבע סגול וכחול. כתוצאה מכך, אתה אמור להיות מסוגל לבחור את הצבע הרצוי. אם אתה יותר לתוך סמליות צבע, אתה אמור להיות מסוגל לבחור צבע שייצג אותך.

קעקוע אדמונית

פאוני קעקוע 74

מָקוֹר

Peonies נפוצים בקעקוע נושאים סיניים ויפנים. אמן קעקוע יכול להשתמש בפוני כדי לעצב את הסמלים המתאימים רבים. עיצובים קעקוע כוללים דרקונים, דגים קוי, נמרים ודובים פנדה. באשר לפרחים, עיצובים קעקוע יכול לתאר לוטוס, פריחת דובדבן חרצית.

אדמונית-קעקוע -2

קעקוע אמנים יכולים גם לעצב תווים סיניים, תווים יפניים, סמוראים ו geisha בתוך עיצובים קעקוע. כתוצאה מכך ישנן מספר אפשרויות קעקוע.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית

קעקוע יכול להיות יפה עם או ללא אלמנט נוסף או סמל. זה בעיקר תלוי מה שאתה מחפש. אם אתה לא רוצה לכלול סינית או נושא יפני הקעקוע שלך, ישנם סמלים חלופיים רבים, כי אתה יכול לבחור להשתמש אם אתה רוצה.

peony-tattoo_-1

אם אתה לא בטוח, אתה יכול לבחור פיות, שפיריות, פרפרים או רדוד. אתה יכול גם להוסיף כמה פרחים עבור כמה צורות של עיצובים קעקוע פרחוני כמו לוטוס, חמניות, שושן, שושן או נרקיס.

פוני קעקוע (3)

Karajishi הוא שילוב של אדמונית ואת האריה היפני. אם אתם מחפשים עיצוב צבעוני, ייתכן שיהיה עליך לשקול את זה. קעקוע כראוי מאזן כוח ויופי. אם קעקוע הוא משמעותי לך, זה צריך להיות שווה את שיקול שלך.

כדי לייצג איזון, אמן קעקוע יכול לשלב סמלים שונים. אם אתה מעוניין קעקועים, כדאי לשקול את הסמלים גם.

קעקוע אדמונית

 • קעקוע אדמונית 81
 • פאוני קעקוע 80
 • קעקוע אדמונית 79

על ידי הבנת קעקועים פרחוניים שונים אדמונית, תוכלו להכיר את איך הם נראים. תוכלו לדעת למה לצפות כאשר מסתכלים סטנסילים או תמונות. יתר על כן, אתה יכול גם לקבל השראה ורעיונות עיצובים קעקוע.

קעקוע אדמונית

קעקוע אדמונית

פאוני קעקוע 75

מָקוֹר


סוגים של עיצובים קעקוע אדמונית

 • קעקוע עם עלי הכותרת סגול

עלי הכותרת של עלי כותרת טובים יותר עם עלים ירוקים ואת אפקט שכבות נותן את עלי הכותרת מראה עומק. כתוצאה מכך הקעקוע נראה אמיתי. קעקוע יכול להפוך את הקעקוע להופיע אפילו טוב יותר. הם יכולים לשנות את הגוונים שהם חלים על החלק הפנימי של הפרח.

לדוגמה, הם יכולים להשתמש בגוון כהה יותר על החלק החיצוני ואת אחד קל בחלק הפנימי. הם יכולים גם לצבוט את העיצוב קעקוע בהתאם לחלק הגוף שאתה רוצה אותם למקם אותו.

קעקוע אדמונית

 • פוני על המרפק

צורה זו של עיצובים עושה את הפרח להופיע כאילו זה יהיה לפרוח ולהוסיף מימד נוסף הקעקוע. כדי להפוך את הקעקוע נראה ציורי יותר, הקעקוע יכול להוסיף כמה אלמנטים אחרים. אתה יכול גם לבחור יש חבורה של פרחים ולא פרח אחד.

פאוני קעקוע (1)

 • קעקוע על היד של אשלי סימפסון

הקעקוע הוא נפוץ ובעיקר בשל הסיפורים סביב איך אשלי סימפסון יש את זה ואת העיצוב עצמו. יש אנשים שאומרים שהיא קיבלה את זה בזמן שיכור. זה נעשה כראוי אם כי כמה אנשים עשויים לראות את זה כמו גדול מאוד עבור חלק גוף קטן כמו פרק כף היד.

קעקוע אדמונית

 • עיצוב אדמונית על הגב

הגב הוא מקום מושלם עבור קעקועים. זה מאפשר לך לעשות את הקעקועים גדול כמו שאתה רוצה. אתה יכול גם ללכת בצורה אמנותית ולקבל חבורה של פרחים להציב. תוספת עלים אמנותית יכולה לתת מראה קעקוע נהדר.

קעקוע אדמונית

 • קעקועים אדמוניים על הכתף

הכתף היא חלק גוף אחר שעושה צדק קעקועים. העור על חלק הגוף הוא בד מושלם עבור הקעקוע. אמן קעקוע יכול להפוך את הקעקוע להתאים כראוי עם הכתפיים contours ולכן עושה את זה נראה נהדר.

peony-tattoo_-5

peony-tattoo_-4

תוספת של כמה שורות סביב הכתף יכול לגרום לקעקוע להופיע אפילו יותר.

 • קעקוע אדמונית 77
 • קעקוע אדמונית 76
 • קעקוע אדמונית 78

/

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  82 − 76 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: