80 + Insanely חם קעקוע רעיונות לגברים ונשים – מבחר העליון

קשה להגדיר את ההתרגשות ואת הרגש שמגיעים עם מקבל קעקוע אם זה בפעם הראשונה שלך או לא. ההחלטה לקבל קעקוע היא תמיד קשה אבל מה עוד יותר מאתגר הוא בחירת העיצוב הנכון ואיפה למקם אותו. אבל, עם קצת מחקר ושירות של אמן קעקוע מיומן, אתה יכול להיות בטוח מקבל קצת קעקועים חמים.

קעקועים חמים 69

מָקוֹר

כמו רוב צורות אחרות של אמנות הגוף, עיצובים קעקוע ומגמות משתנים תמיד עם טכנולוגיות חדשות מופיעים אמנים יצירתיים. ולכן זה רעיון מצוין לעשות קצת מחקר כדי לקבוע מה על המגמה וגם יודעים מה רוב הגברים או הנשים מעדיפים דיו. בחלק זה, נציג כמה דגמים הבולטים ביותר עבור גברים ונשים ואזורי מיקום שונים.

קעקועים חמים 42

מָקוֹר

קעקועים חמים 41

מָקוֹר

קעקועים חמים 43

מָקוֹר

קעקועים חמים 44

מָקוֹר

קעקועים לגברים

עבור בחורים בחירת קעקוע יכול להיות קצת מסובך. מה בחורים רוצים מקעקוע הוא משהו שמושך תשומת לב לחלק גוף מסוים. הטוטם גם צריך להביא את האישיות שלהם תוך שמירה על קשר עם פעמים.

# 1 שרוול קעקועים לגברים

שרוולים קעקועים הם מושלם עבור גברים שאין להם בעיה קעקוע אזורים נרחבים של הגוף שלהם. כאן אתה יכול לבחור יש רבע, חצי או מלא שרוול. הרעיונות עבור קעקוע שרוול הם אינסופיים, ואתה רק צריך לקבוע מה אתה רוצה לצייר או את ערכת הנושא.

קעקועים חמים 1

מָקוֹר

אקוורל נושא קעקוע שרוול מלא ייראה נהדר על כל גבר, אבל אתה צריך גם לבחור תמונה טובה ללכת עם הנושא הזה. קרפיון יפני אמנותי / קוי שוחה על הכתף הוא דוגמה לתמונה מושלמת לקעקוע השרוול בצבעי מים. הדפוסים השבטיים גם לעשות חצי יפה קעקועים שרוול מלא, אבל הם תמיד נראים הכי טוב כאשר אתה מצייר אותם בדיו שחורה וכאשר אתה להימנע מסבך את העיצוב.

קעקועים חמים 2

מָקוֹר

עוד רעיון נהדר עבור קעקוע שרוול שלך יהיה כרוך ציור דרקון ענק. הדרקון הוא תמונה מרשימה, וזה אחד מאותם קעקועים כי תמיד למשוך תשומת לב בכל מקום שאתה הולך. דרך מעניינת לצייר את זה יהיה להיות ראש דרקון גדול סביב הכתף ואת טופר מציאותי מתחתיו. אתה צריך לכלול גם פרץ של כמה צבעים בהירים כדי להשלים את המראה מאיים.

 • קעקועים חמים 5
 • קעקועים חמים 3
 • קעקועים חמים 4

# 2 קעקועים חזה לגברים

החזה הוא אחד המקומות האהובים שגברים אוהבים לצייר כי הוא שטוח ומספק מקום מספיק כדי לצייר כמעט כל דבר. חזה קעקועים הם תמיד מאוד אופנתי, אבל הדבר הטוב ביותר הוא שאתה יכול לבחור מתוך עיצובים וסגנונות רבים. כמה גברים מעדיפים יש קעקוע קטן בצד אחד של החזה בעוד אחרים מעדיפים קעקוע חזה שלם. אבל, לא משנה מה אתה אוהב יש עדיין אפשרויות רבות זמינות.

קעקועים חמים 8

מָקוֹר

עבור קעקוע החזה כולו, אתה יכול לשלב אלמנטים שונים כמו פרחים, ציפורים, שעון וגולגולת כדי ליצור קעקוע חם אופנתי. צבע משפיע גם על המראה של היצירה, אבל אתה אף פעם לא יכול להשתבש אם אתה משתמש דיו שחור מסורתי או לשלב צבעים בהירים כמו אדום וכחול כדי להפוך אותו צבעוני יותר.

קעקועים חמים 7

מָקוֹר

זה נפוץ עבור כמה גברים לשלב ציטוט עם דפוסי שבטי ליצור קעקוע חזה מסקרן. בחלק זה, דיו שחור הוא תמיד האפשרות הטובה ביותר, ועל הציטוט, אתה יכול לקחת פסוק מהתנ"ך או כל ספר אחר או אפילו להשתמש בשורה מהסרט האהוב עליך. קעקוע זה נראה הכי טוב כאשר יש לך את הדפוסים בצד אחד ואת הציטוט על אחרים, אבל לוודא כי האמן למזג אותם היטב היכן הם נפגשים.

 • קעקועים חמים 10
 • קעקועים חמים 6
 • קעקועים חמים 9

# 3 חזרה קעקועים לגברים

הגב הוא בד ריק שבו אתה יכול להשתמש כדי ליצור כמה קעקועים חמים. אם אתה רוצה לקבל את הקעקוע הראשון או העשירי מאחור הוא מקום מושלם לקבל את זה. כמו החזה, אתה יכול לקבל כמעט כל עיצוב שאתה רוצה. והדבר הטוב ביותר הוא שזה יהיה מכוסה כאשר לובש בגדים ולכן יש לך את החופש לצייר משהו שלא היה לך במקומות פתוחים כמו הידיים או הקרסוליים.

קעקועים חמים 11

מָקוֹר

כנפי מלאך הם אחד הקעקועים בחזרה הפופולרי ביותר לגברים. זה כרוך ציור כנף אחת על כל אחד את השכמות ואת בעל מלאך או צלב גדול לאורך עמוד השדרה. אתה יכול לקבל את הכנפיים ב 3D, לשלב כמה דפוסי שבטי לתוך אותם או אפילו לצייר אותם בעיצוב בצבעי מים. כמה גברים גם מעדיפים להאריך אותם כל הדרך אל הזרועות כדי ליצור שרוול וחצי.

קעקועים חמים 81

מָקוֹר

ראש הגולגולת הוא עוד קעקוע האחורי האהוב על גברים. Skulls מציעים צדדיות שכן ישנן דרכים רבות של ציור אותם. אתה יכול להיות אחד ענק המכסים את רוב הגב עם כמה פרחים סביבו או להרכיב את הרקע. אפשר גם לתבל את הגולגולת האחורית עם תמונות סימבוליות אחרות כמו כוכבים וסמל גיאומטרי

קעקועים חמים 12מָקוֹר

 • קעקועים חמים 14
 • קעקועים חמים 13
 • קעקועים חמים 15

# 4 Bicep קעקועים לגברים

שום דבר לא מושך יותר תשומת לב שרירי הזרוע שלך מאשר קעקוע יפה. אתה רק צריך להגמיש את השרירים ולהראות לעולם את התמונה או תמונה מקסימים. Bicep קעקועים ניתן גם להסתיר אם אתה רוצה. קעקועים דפוס שבטי הם הפופולריים ביותר עבור שרירי הזרוע. רוב הגברים יעדיפו לצייר את השבט כמו סרט זרוע סביב שרירי הזרוע. אבל יש עדיין דרכים רבות אחרות שיש את זה כמו ציור אותו בפנים שבו קל להסתיר.

קעקועים חמים 16

מָקוֹר

קעקועים חמים 17

מָקוֹר

ציטוטים גם יעבוד היטב עבור שרירי הזרוע, ואתה יכול לקבל את שניהם על הפנים והחוץ (של שרירי הזרוע) בהתאם אם אתה רוצה שזה יהיה גלוי יותר או לא. 3D קעקועים כיסוי חלק או שרירי כולו הם גם די נפוץ. קעקועים אלה יכולים להיות מאוד סמלי, ורוב הגברים יהיה להם לסמל כוח פנימי ריאליזם.

 • קעקועים חמים 18
 • קעקועים חמים 19
 • קעקועים חמים 20

קעקועים לנשים

גבירותיי יהיו אפשרויות רבות כשמדובר קעקועים כי הם יכולים לצייר כמעט כל דבר ובכל מקום בגוף שלהם. רוב הנשים גם לא שמרנית מאוד כשזה מגיע עיצובים וצבעים. אבל, יש עדיין כמה קעקועים חמים במיוחד עבור נשים, כי רוב יעדיפו להגיע.

# 1 קעקועים היפ לנשים

הירך הוא אחד החלקים המפתים ביותר של הגוף של האישה, ולכן זה תמיד יהיה אזור מיקום מושלם עבור קעקוע. נשים גם מעדיפים לקבל קעקוע הירך שכן הם יכולים לשלוט מי רואה אותם. פרחים הם אחד קעקועים הירך האהוב ביותר עבור נשים ורובן כמו על הסמליות שלהם. למרות שהמשמעות תהיה תלויה בסוג הפרח המסוים, באופן כללי פרחים על הירכיים יסמלו את הנשיות, האהבה הנצחית, התקווה והטוהר.

קעקועים חמים 21

מָקוֹר

קעקועים הירך דיוקן הם גם די נפוץ, ואת הנשים יהיה לצייר אותם כסמל של הנשיות שלהם, וכמה יהיה גם לצייר את התמונות של אנשים חשובים בחיים שלהם. מנדלה להציב להפליא על הירך רק ליד הבליטה גם עושה קעקוע הירך מקסים לאישה, וזה יותר כך כאשר הוא בדיו שחורה.

קעקועים חמים 22

מָקוֹר

אם אתה אוהב קעקועים עם נושא אסייתי, אתה תאהב את קעקוע הירך קואי. זוהי תמונה עוצרת נשימה, כי יהיה כרוך ציור דגים קוי יפה על הירך או אפילו שיש כמה מהם. כמה נשים יעדיפו את זה ב -3 D לעשות את זה יותר מציאותי בעוד אחרים ירצו משהו כי הוא הצבעים האהובים עליהם. קוי יהיה גם לעשות קעקוע ירך גדול אם לשלב אותו עם כמה ורדים יפה, לוטוס או פריחת דובדבן קעקועים.

קעקועים חמים 82

מָקוֹר

 • קעקועים חמים 23
 • קעקועים חמים 24
 • קעקועים חמים 25

# 2 חזרה קעקועים לנשים

חזרה קעקועים הם חלק hottest אלה עבור בנות. ואף על פי גברים יהיה להם גם הם נראים לעבוד טוב יותר עבור נשים. הבעלים אולי לא יוכל לראות אותם, אבל הם סוג זה תמיד יהיה מגנט עבור אנשים אחרים.

קעקועים חמים 30

מָקוֹר

קעקוע גב לנשים לא תמיד צריך להיות ענק. שלא כמו גברים, נשים רבות יעדיפו להיות משהו מתוחכם על הגב שלהם. ציפורים מעופפות קטנות המכסות את כל הגב הם אחד העיצובים הפופולריים קעקוע לנשים. קעקועים אלה לא רק נראה יפה, אבל יכול גם להיות סמלי. אתה יכול לצייר אותם כמו ציפורים זעירות בדיו שחור או יש כמה אלה מציאותי מחפש ועם כמה צבעים יפים.

קעקועים חמים 29

מָקוֹר

DreamCatcher הוא עוד עיצוב קעקוע יפה שיתאים את הגב היטב. טוטם סמלי זה יכול להיות דרך לשמור על אנרגיות רעות ושליליות משם ולהגן על אחד מחלומות רעים וסיוטים. אפשר גם לקשט את לוכד החלומות שלך עם תמונות סמליות אחרות כדי להפוך אותו משמעותי יותר.

קעקועים חמים 83

מָקוֹר

 • קעקועים חמים 27
 • קעקועים חמים 26
 • קעקועים חמים 28

עיצובים גיאומטריים גם לעשות קעקוע גב חם לנשים. רוב קעקועים אלה יתאים מאחורי הצוואר מצוין, ולכן אתה לא צריך לדאוג איפה למקם אותם. עיצובים פרחוניים, סרטים, פרפר, את הגלקסיה ואת כל עין רואה הם אחרים מקסים בחזרה קעקוע אפשרויות עבור נשים.

# 3 קעקועים הקרס לנשים

קעקוע הוא אחד הדרכים המעטות שאתה יכול לעטר את הקרסול. קעקועים קרסול לא תמיד קל לטשטש, ולכן אתה לא יכול להרשות לעצמך להשתבש עם העיצוב או הבחירה שלך של צבעים. למרבה המזל, יש עיצובים חמים רבים שאתה יכול לצייר.

קעקועים חמים 31

מָקוֹר

הקעקועים כוכב הקרס הם מאוד פופולרי עם נערות צעירות מאז הם סמל של פנטזיות וחלומות. אם אתה אישה שמרנית כי לא אוהב שיש יותר מדי דיו כוכב אחד סביב הקרסול או כמה מהם יהיה אידיאלי בשבילך. עם זאת, אם אתה מוכן לעמוד קצת כאב ולא אכפת לך הרבה דיו, אתה יכול להיות קונסטלציה מציאותי גלישת סביב הקרסול או יש לה לזרום לכיוון החלק התחתון של כף הרגל.

קעקועים חמים 84מָקוֹר

קעקועים חמים 34

מָקוֹר

קעקועים הקרסול ציפור עוד רעיון נהדר עבור נשים שרוצות משהו מעניין לצייר על הרגליים. ישנם עיצובים רבים זמינים עבור סמל זה, ולכן אתה רק צריך למצוא אמן יצירתי ומיומן. אתה יכול לצייר יונק קטן, נשר, עגור או יונה בהתאם למה שאתה מוצא סמלי או אפילו יש להקה קטנה עף סביב הקרסול.

 • קעקועים חמים 33
 • קעקועים חמים 32
 • קעקועים חמים 35

הקעקוע הצלב הוא מקסים מאוד, וזה יותר עבור אדם דתי. אחת הדרכים הטובות ביותר שיש את זה יהיה כרוך ציור מחרוזת תפילה כי עוטף את הקרסול כדי ליצור מראה דמוי קרסול.

# 4 קעקועים שורש יד / זרוע לנשים

כמה נשים מעדיפות להיות טוטם קטן על פרק כף היד או הזרוע הפנימי שלהם במקום תמונות גדולות בחלקים אחרים כמו הגב או החזה. עבור קעקועים אלה, רבים גם לבחור ללכת על עיצובים פשוטים מתאר במקום תמונות מסובכות. אחד העיצובים הטרנדי ביותר עבור קעקועים אלה יהיה כרוך ציור ירח קטן על יד אחת ושמש על פרק כף היד השני

קעקועים חמים 36

מָקוֹר

חורים מפתח זעירים או מפתח ולנעול גם לעשות כמה עיצובים קעקוע מדהימים עבור פרק כף היד. החלק הפנימי של היד / הזרוע הוא גם מקום מושלם יש קעקוע תואם. קעקועים תואמים חמים אופנתי, והם מבטיחים כי תמיד יש לך משהו לזכור כי אדם מיוחד בחיים שלך. כמה מן העיצובים הנפוצים ביותר של קעקועים אלה הם ציפור כלוב ציפור, מיקי ומיני, אינסוף מעבר הביטוי ואת יאנג יאנג.

קעקועים חמים 38

מָקוֹר

אם אתה לא מרגיש כמו ללכת על קעקועים תואמים, יש עדיין אפשרויות אופנתי רבים אחרים עבור פרק כף היד הפנימי שלך. כוכב ימיים, סרטי זרוע, עוגן, חצים, גולגולת קטנה, דפוסי שבטי ופרחים הם כמה קעקועים יפה אחרים שאתה יכול לקבל על הזרוע הפנימית. עם זאת, אתה יכול גם יצורים סמליים כמו פרפרים ושפיריות אשר מסמלים אומץ, שמחה, וכוח.

 • קעקועים חמים 37
 • 39 קעקועים חמים 39
 • קעקועים חמים 40

סיכום

תמיד יש עיצוב חדש וסגנון לנסות כשמדובר קעקועים, אבל אתה לא יכול להרשות לעצמך blunder עם אלה סימנים קבוע הגוף. לפני שאתה מחליט לצייר משהו לא משנה כמה אופנתי זה יכול להיות, אתה צריך לוודא שאתה מרגיש בנוח עם אותו בגוף שלך למשך שארית חייך.

קעקועים חמים 45

מָקוֹר

קעקועים חמים 46

מָקוֹר

קעקועים חמים 47

מָקוֹר

קעקועים חמים 48

מָקוֹר

כמו כן, חשוב לדעת כי מה חם עבור מישהו אחר לא בהכרח להיות מושך אותך. וכך במקום רק להעתיק אתה תמיד צריך ללכת על טוטם כי תואם את ההעדפות שלך נראה ומרגיש אלגנטי לך.

קעקועים חמים 49

מָקוֹר

קעקועים חמים 50

מָקוֹר

קעקועים חמים 51

מָקוֹר

קעקועים חמים 52

מָקוֹר

קעקועים חמים 53

מָקוֹר

קעקועים חמים 54

מָקוֹר

55 קעקועים חמים

מָקוֹר

קעקועים חמים 56

מָקוֹר

קעקועים חמים 57

מָקוֹר

קעקועים חמים 58

מָקוֹר

קעקועים חמים 59

מָקוֹר

קעקועים חמים 60

מָקוֹר

קעקועים חמים 61

מָקוֹר

קעקועים חמים 62

מָקוֹר

קעקועים חמים 63

מָקוֹר

קעקועים חמים 64

מָקוֹר

קעקועים חמים 65

מָקוֹר

קעקועים חמים 66

מָקוֹר

קעקועים חמים 67

מָקוֹר

קעקועים חמים 68

מָקוֹר

קעקועים חמים 70

מָקוֹר

קעקועים חמים 71

מָקוֹר

קעקועים חמים 72

מָקוֹר

קעקועים חמים 73

מָקוֹר

קעקועים חמים 74

מָקוֹר

קעקועים חמים 75

מָקוֹר

קעקועים חמים 76

מָקוֹר

קעקועים חמים 77

מָקוֹר

קעקועים חמים 78

מָקוֹר

קעקועים חמים 79

מָקוֹר

קעקועים חמים 80

מָקוֹר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

84 − = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: