55 מרשים סמיילי פירסינג רעיונות – פירסינג טרנדי כדי להשלים את החיוך שלך

מחייך

מָקוֹר

ראית כנראה פירסינג סמיילי או לפחות שמעו על זה כי זה כבר במגמה של כמה שנים האחרונות. גם אם אתה לא יודע הרבה על זה, אתה יכול להיות בטוח שזה יגרום לך להיראות מסוגנן וזה גם ייחודי, כי כמה אנשים יש את זה.

רוב האנשים עדיין מחליטים מה הם מרגישים או חושבים על זה, ולכן אתה יכול להיות בטוח שיש אחד יעזוב את החברים שלך מדבר לשאול שאלות.

עם זאת, בדיוק כמו כל סוג אחר של פירסינג חשוב להבין מה זה כל העניין, היתרונות והחסרונות שיש את זה וגם את הטיפול הבא ואת הסיכונים של פירסינג זה.

מהו סמיילי פירסינג?

בזמנים המודרניים האלה, אתה יכול לחדור כמעט כל חלק של הגוף הרצוי כי הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לעשות את זה בבטחה. סמיילי פירסינג הוא צורה נדיר של אמנות הגוף הכרוך ביצירת חור על פרנום.

סמיילי פירסינג

מָקוֹר

אם אתה לא בטוח מה frenulum אתה צריך לדעת שזה רקמה קטנה לקפל בצד הפנימי של השפה העליונה שלך.

למרות שרוב האנשים חושבים על זה כמושג חדש, זה כבר שם במשך כמה עשורים עם התמונה המפורסמת ביותר של זה הופיע במגזין הגרמני בשנת 1990, שם אמן שינוי הגוף המפורסם בפרסום יש אחד.

סמיילי-חודר

מָקוֹר

סמיילי-חודר

מָקוֹר

השם סמיילי נובע מהעובדה כי פירסינג זה הופך להיות גלוי רק כאשר אתה מחייך או כאשר אתה פותח את הפה. כמו כן יש שמות רבים אחרים הכוללים fnulum שפתיים העליון scrumper.

יש גם צורה נוספת של פירסינג זה כרוך ניקוב דש קטן של רקמות בין השפה התחתונה שלך מסטיק. עם זאת, אם יש לך את זה סוג אחר של אנשים מעדיפים לקרוא לזה נוקשה סמיילי פירסינג לעשות את ההבחנה בין שני ברור.

מחייך 4

מָקוֹר

מחייך 3

מָקוֹר

איך זה נעשה?

זה תמיד מומלץ ללכת על שירות מקצועי עבור כל פירסינג ללא קשר כמה קל זה עשוי להיראות.

פירסינג frenulum עשוי להיראות קל עבור אנשים מסוימים ולכן הם עשויים להתפתות לעשות את זה בכוחות עצמם, אבל זו טעות גדולה כי דברים לא תמיד יכול ללכת כפי שאתה רוצה ואתה עלול בסופו של דבר עם זיהום או דחייה חמורה.

סמיילי פירסינג

מָקוֹר

ולכן הצעד הראשון בקבלת פירסינג זה הוא למצוא פירס מקצועי עם סביבת עבודה נקייה ומסייעת. כמו כן, להבטיח כי piercer יש ניסיון קודם עם צורה זו של אמנות הגוף, כי אתה לא תהיה הראשונה שהם נותנים פירסינג.

סמיילי-חודר

מָקוֹר

ברגע שיש לך את זה מיון, אתה יכול להזמין פגישה או יש את זה על המקום אם אפשר. הדבר הראשון כי פירס יעשה היא להבטיח את הפה נקי ולאחר מכן לתת לך פתרון אנטיבקטריאלי להיפטר חיידקים כל החיידקים בפה.

לאחר מכן, את piercer מומלץ לייבש את האזור סביב frenulum עם צמר גפן נקי כדי להקל על עבודה אחת. השלב הבא הוא להכניס מחט סטרילית דרך פרנולום כדי לנקב אותו ולאחר מכן לסיים על ידי מיקום התכשיטים.

גם אם piercer הוא מאוד מיומן ומקצועי, זה לא עולה לך כלום כדי להבטיח את כל מה שהם משתמשים עם יותר להדגיש את המחט הוא חדש סטרילי.

סמיילי-פירסינג 9

מָקוֹר

סולם כאב

כמה זה כואב? בדיוק כמו עם כל פירסינג אחרים זו אחת השאלות בראש של אנשים כאשר הם חושבים שיש פירסינג סמיילי. עם זאת, זה בצדק, כי כמה סוגים של פירסינג יכול להיות מאוד כואב.

הפרנולום הוא עדין ודק, ולכן המחט יעבור את זה מהר מאוד משמעות שאתה לא תרגיש הרבה כאב, אבל זה נכון רק אם אתה מקבל את זה מקצועי.

סמיילי פירסינג

מָקוֹר

אדם שלא יודע איך לעשות את זה יכול לבלות הרבה זמן מנסה להבין את זה, וזה אומר שאתה תרגיש יותר כאב. חשוב גם לציין כי אנשים שונים יש סף כאב משתנה ולכן על כמה, זה עדיין עלול להיות די כואב.

השורה התחתונה היא שזה לא כואב, אבל אתה עלול להרגיש קצת כאב כפי שהוא מרפא כי התכשיטים יעברו כאשר אתה פותח את הפה או ללעוס מזון.

סכיני-חודר 8

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 10

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 17

מָקוֹר

כמה זה יעלה?

זה לא סביר לומר במדויק מה פירסינג זה יעלה להגיע כי כמה גורמים ישפיעו על זה.

המקום שבו אתה חי וכיצד נפוץ סמיילי פירסינג יקבע את המחיר כי אם יש פירסים רבים סביב המחיר יהיה נמוך כפי שהם מתחרים על הלקוחות.

סמיילי פירסינג

מָקוֹר

מקצועי ומבוססת פירסינג גם נוטים לחייב כמה דולרים מיותרים, וזה בגלל שהם גם נותנים שירותי חריץ העליון. עם זאת, אתה צריך לצפות לשלם כל דבר בין $ 20 ל $ 100 בהתאם למקום שבו אתה נמצא ואת piercer.

עושה קצת מחקר והשוואת פירסים שונים היא אחת הדרכים להבטיח כי אתה מקבל פירסינג בשיעור טוב תוך גם לוודא כי הוא מקצועי.

סמיילי-פירסינג 12

מָקוֹר

סמיילי-חודר

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 11

מָקוֹר

טִפּוּל עוֹקֵב

ברגע שיש לך פירסינג שלך, הדבר החשוב הבא הוא לטפל בזה כדי להבטיח שהוא מרפא טוב ומהיר. זה צריך לקחת כל דבר מאחד עד ארבעה חודשים כדי לרפא, ואתה צריך לטפל בזה טוב מהיום הראשון.

הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על היגיינת הפה טוב כמו זה יבטיח כי חיידקים וחיידקים לא להיכנס פירסינג לגרום לך כל מיני בעיות.

חשוב תמיד לשמור על הפה נקי, וזה יותר כך לאחר חטיפים או ארוחה כי אם חלקיקי מזון להיכנס פירסינג, הם יהיו לגרות אותו.

סמיילי-פירסינג 15

מָקוֹר

סכיני-פירסינג 14

מָקוֹר

אלכוהול ללא אלכוהול הוא הטוב ביותר כדי להבטיח את הפה הוא תמיד נקי. הסיבה לכך היא העובדה כי אלכוהול יאריך את זמן הריפוי, כי זה גם מגרה את פירסינג.

מערבבים את הפה ביחס 50/50 עם מים כדי להפוך אותו עדין על הפצע, אבל גם לא להגזים. שטיפה הפה בערך חמש פעמים ביום הוא מספיק, כי גם אם לשטיפת פה אין אלכוהול, זה עדיין עלול לגרות את פירסינג אם אתה overuse אותו.

סמיילי-פירסינג 13

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 16

מָקוֹר

רוב פירסרים גם מלאי שטיפת מלח ים וכמה מטבחים עוקבים אחרי טיפול. הם ימכרו לך בעלות נוספת קטנה וגם לתת לך כמה הוראות מודפסות על איך לטפל פירסינג סמיילי שלך. אתה צריך להשתמש מלח הים עד 12 שבועות, ולכן זה יכול להיות מעייף ויקר.

אבל, אתה יכול לפתור את הבעיה על ידי למידה איך לעשות מים מלח לשטוף בבית עם מלח ים כי זה עדיין מאוד יעיל.

סמיילי-פירסינג 45

מָקוֹר

איך אתה מברשת השיניים שלך גם צריך לשנות אם אתה רוצה הפצע שלך לרפא מהר ועל זה, אתה צריך להשתמש במשחת שיניים קלה וגם להשתמש במברשת שיניים עם זיפים רכים לצחצח את השיניים בעדינות.

בסך הכל, את הטיפול החיוני של פירסינג זה הוא לשמור על הפה נקי למנוע התערבות התכשיטים ככל האפשר.

סמיילי-פירסינג 18

מָקוֹר

מה אתה צריך להימנע כמו פירסינג הוא ריפוי?

· אל תשחק עם התכשיטים עם הלשון, לא משנה כמה מפתה זה עלול להרגיש.

· שיחות ארוכות ויכוחים לא טובים, כי ככל שאתה מזיז את הפה בעת דיבור, כך תוכל לגרות פירסינג שלך.

סמיילי-פירסינג 19

מָקוֹר

· מזון חריף צריך לקחת במושב האחורי כמו מרפא פירסינג כפי שהם גם לגרות את הפצע.

· נשיקות הוא גדול אם אתה רוצה הפצע שלך להחלים כי חילופי הרוק יכול להוביל לזיהומים.

סמיילי-פירסינג 22

מָקוֹר

שתיית אלכוהול היא לא רעיון טוב כפי שהוא יאריך את זמן הריפוי ולכן כדאי להימנע מכך.

אין לשתף משקאות כמו שאתה ריפוי כי זה יכול גם להוביל חילופי רוק ולכן זיהומים.

סמיילי-פירסינג 20

מָקוֹר

· מפתה ככל שזה יכול להיות לשים את האצבעות לתוך הפה או לתת למישהו אחר לעשות את זה. לגעת התכשיטים שלך הוא צעד לא נכון, ואתה לא צריך לעשות את זה.

· עצור עישון, וזה כולל גם סיגריות דואר כי זה לא רק להפוך את הפצע לרפא לאט אבל גם מוביל הסבירות הגוברת של זיהומים.

סמיילי-פירסינג 21

מָקוֹר

· שחייה צריך להיות גם במתינות כי המים בבריכה יכול להוביל הצטברות חיידקים בפה.

תנו למזון להתקרר קצת לפני שאוכלים אותו כי האוכל החם הוא גם לא טוב עבור פירסינג.

סמיילי-פירסינג 23

מָקוֹר

סמיילי פירסינג סיכונים

פירסינג סמיילי הוא צורה יפה של אמנות הגוף אבל בדיוק כמו עם רוב סוגי אחרים זה מגיע עם כמה סיכונים, חשוב לדעת ולהבין אותם לפני שאתה מקבל את זה כדי להתחרט.

ראשית, אתה לא צריך לקבל את זה אם יש לך הפלטה כי הטבעת צפוי להיתפס בחוט המתכת של הפלטה שלך וזה יכול להוביל דברים מסוכנים כגון קריעה של פרנום.

העור בפרנולום הוא עדין מאוד, ולכן כל לחץ שמגיע מהטבעת לתפוס משהו יכול להוביל לנזק נרחב והרבה דימום.

סמיילי-נוקב

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 25

מָקוֹר

את הכדור על CBR (טבעת חרוז שבוי) גם מציב סיכון כלשהו כפי שהוא יהיה לשפשף את החניכיים ואת השיניים. זה שפשוף עלול לגרות את מסטיק לאחר זמן מה המוביל המיתון חניכיים, וזה מצב קשה.

אם אתה חושב שיש לך מיתון, הדבר הטוב ביותר הוא להיפטר התכשיטים מיד. במקרה התכשיטים הוא גם משפשף על השיניים, זה עלול לגרום ללבוש של אמייל השן שהוא גם רע כפי שהוא יכול לגרום לך לאבד שן.

עם זאת, הסיכונים הללו קל להיפטר אם אתה מבחין בהם מוקדם מספיק, כי אתה רק צריך לשנות את סוג התכשיטים שאתה לובש ואת המיקום.

סמיילי-פירסינג 26

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 27

מָקוֹר

דחייה והגירה הם גם סיכונים אחרים שמגיעים עם פירסינג סמיילי, ולכן אתה גם צריך להיזהר מהם. אבל, הם משפיעים על רוב סוגי פירסינג ולכן הם לא שימור של פירסינג fernulum.

עם זאת, רקמת הדק דק מגדילה את הסיכויים של הגירה ודחיות. אם אתה מבחין כי התכשיטים שלך זז או שינוי המיקום שלה, אתה צריך להיות להוט עם זה כדי להבטיח שזה לא מוביל ללבוש אמייל המסטיק מסטיק.

כמו כן, היזהר זיהומים כפי שהם אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות כל פירסינג. אם ניקוב הפרנולום שלך יש זיהום, יהיו לך סימנים אדומים ונפיחות חמורה, חשוב לבקר את הרופא עבור תרופות.

סכיני-חודר

מָקוֹר

סמיילי-חודר

מָקוֹר

בחירת תכשיטים העכבר

סוג של תכשיטים יש לך מה יהיה לקבוע כמה אטרקטיבי זה ייראה כי המטרה העיקרית של פירסיום פירסינג היא ללבוש תכשיטים. רוב האנשים אפילו לא שם לב איפה יש לך פירסינג כי המראה של CBR שלך הוא מה יגנוב את כל תשומת הלב שלהם.

סמיילי פירסינג

מָקוֹר

עם זאת, האפשרויות הן אינסופיות, ולכן אתה יכול להיות בטוח כי תמצא משהו כדי להתאים את הטעם ואת ההעדפות.

אבל, זה יהיה רק ​​לאחר הריפוי, כי כאשר מקבל פירסינג אתה צריך להשתמש במשהו ספציפי זה לא לגרות את ניקוב וגם לא להוביל לדחייה.

סמיילי-פירסינג 32

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 30

מָקוֹר

פירס שלך יציע לך סטרטר בטוח להגדיר כאשר אתה מקבל פירסינג בפעם הראשונה וברוב המקרים, זה מד CBR קטן או אפילו פעמון פרסה.

התכשיטים המתנע צריך גם לא להיות יותר בקוטר של חצי אינץ ', ואת הכדורים צריכים להיות מתחת לקו מסטיק כדי לוודא שהם לא לשפשף על השיניים או מסטיק.

עם זאת, לאחר ההחלמה הושלמה, אתה יכול לקבל כמעט כל דבר שאתה רוצה, וכמה אנשים אפילו ללכת על אלה גדולים במיוחד כדי לוודא שהם נראים מאוד כאשר הם מחייכים. אבל, הדבר הטוב ביותר הוא לדבוק טבעות קטנות כי פירסינג הוא די רגיש.

סמיילי-פירסינג 33

מָקוֹר

סכיני-חטטני 34

מָקוֹר

החומר של התכשיטים הוא גם חיוני, אבל כלל הזהב הוא לבחור משהו שלא יגיב עם העור שלך כגון טיטניום או נחושת. יש מגוון רחב של אפשרויות וסגנונות זמין בחנויות מקוונות, ולכן אתה יכול להיות בטוח למצוא משהו שנראה מסוגנן חמוד במיוחד.

סכיני-פירסינג 35

מָקוֹר

מחייך

מָקוֹר

בקצרה…

פירסינג סמיילי הוא אופנתי, וזה סוג זה יהיה לחמם את הלב של כולם סביבך בכל פעם שאתה מחייך. זה גם לא כואב כמו סוגים אחרים של פירסינג, וזה לא יעלה הרבה כסף כדי לקבל. אבל, יש לה גם כמה סיכונים שאתה צריך לדעת לפני מקבל את זה.

עם זאת, אם אתה לטפל טוב של זה, לא תהיה לך שום בעיה כפי שהוא יהיה לרפא היטב בתוך זמן קצר.

סמיילי-פירסינג 40

מָקוֹר

סמיילי-חודר

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 42

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 50

מָקוֹר

סכיני-חודר

מָקוֹר

מחייך 48

מָקוֹר

מחייך

מָקוֹר

סמיילי-פירסינג 46

מָקוֹר

סכיני-פירסינג 41

מָקוֹר

מחייך 37

מָקוֹר

סכיני-פירסינג 39

מָקוֹר

מחייך

מָקוֹר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 6 = 9

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: