50 מופלאים ד”ר וו קעקוע עיצובים – Fine Art מן האגדה

dr-woo-tattoo5

מָקוֹר

קשה למצוא כל אופנה מודרנית גוף פורום פורום זה לא מזכיר קעקוע ד"ר וו. בריאן וו או ד"ר וו, כמו רוב האנשים מתייחסים אליו כמו, הוא כיום אחד המבוקשים ביותר קעקוע אמנים, ולפעמים יש לו רשימת המתנה כי הוא שנה אחת ארוכה.

ועם אמני קעקועים רבים הזמינים בעולם כגון רשימת המתנה ארוכה מראה שיש משהו מיוחד בו. מה שעושה את הדברים עוד יותר מעניין הוא העובדה שהוא רק מקועקע במשך שמונה שנים ושניים מהם היו כשוליה.

הסגנון הייחודי שלו ואת היצירתיות הם מה שהופך אותו אמן מפורסם מאוד תוכלו למצוא גם ידוענים ואנשים רגילים בתור בתור במועדון החברתי שמרוק בתקווה לקבל אחד הקעקועים שלו.

על ד"ר וו

לד"ר וו היה תמיד עניין בקעקועים, אבל הוא מודה שמעולם לא ראה את עצמו הופך לקעקוע.

כשהוא היה בסביבות 13 או 14 שנים, הוא היה ניסיון עם מקל- and-poking עם חבריו, וזה אחד הדברים כי inculcated את התשוקה ואת האהבה של קעקועים בו. בשעה 15 בריאן וו היה הטוטם הראשון שלו שהיה דרקון פשוט מאוד בסיסי.

עבור העשור הבא או כך הוא לא חושב הרבה על קעקועים בדיוק כמו רוב חובבי אמנות ואופנה הוא ניסה דברים שונים, כולל קניית אופנה ועיצוב.

dr-woo-tattoo18

מָקוֹר

זה היה בשנת 2008 כי וו השיקה הקריירה שלו קעקוע כאשר היה בר מזל כדי לקבל הזמנה החניך עבור מארק מהוני המפורסם של לוס אנג 'לס של Shamrock מועדון חברתי.

מארק, כיום 57 הוא דמות האגדי בעולם קעקוע נתקל קעקוע כמה ידוענים לאורך השנים, כולל Tupac.

בשנתיים הראשונות בילה וו את רוב זמנו ללמוד מהמאסטר כחניך שלו ובשנים האחרונות, הוא הקים את עצמו כאמן מקצועי על ידי בואו עם סגנון מובהק כי אלפי אנשים ברחבי העולם לקשר עם אוֹתוֹ.

dr-woo-tattoo19

מָקוֹר

וו נשוי וכאשר לא שלו inking מישהו שהוא אוהב לבלות את הזמן הפנוי עם אשתו Jayme ובנו ליון McQueen.

מהו סגנון הקעקוע שלו?

כל קעקוע ד"ר וו יש עיצוב כמעט ברור, אבל הסגנון שהוא משתמש כדי לצייר אותם הוא אותו דבר. בדיוק כמו רוב הקעקועים אמנים אחרים בעולם הוא עבר כמה שלבים של שינוי כפי שהוא היה לומד.

ואלפי קעקועים מאוחר יותר הוא עכשיו מאסטר של המסחר שלו וזאת כתוצאה של למידה מאחד האמנים הקעקועים המפורסמים ביותר בכל הזמנים.

dr-woo-tattoo6

מָקוֹר

dr-woo-tattoo7

מָקוֹר

כל קעקוע כי דיו ד"ר וו הוא די שונה, אבל לכולם יש משהו במשותף, וזה מה שאנשים משתמשים כדי לזהות את עבודתו.

עם זאת, הקעקועים שלו לא תמיד נראה כמו שהם עושים היום, כי כאשר הוא התחיל, הוא מעדיף לדבוק בכנס או בסגנון מסורתי אמריקאי נועז.

dr-woo-tattoo8

מָקוֹר

dr-woo-tattoo10

מָקוֹר

בדיוק כמו רוב האמנים המפורסמים האחרים, הוא התחיל עם סגנון הקעקוע האמריקאי המסורתי אבל במשך השנים הוא בא עם הסגנון הייחודי שלו.

הסגנון שלו כרוך ציור גוף סימני עם קו דק דיו שחור ואפור. ד"ר וו רק לעתים נדירות משתמש בצבע כפי שהוא מתמקד במקום הבניין את המרקם של התמונה כדי להפוך אותו ייחודי ויפה.

ד

מָקוֹר

למרות שהוא עדיין משתמש בצבעים בכמה קעקועים שלו, זה נדיר מאוד, כי רוב הלקוחות שלו לא יבקש ממנו טוטמים צבעוניים כפי שהם מעדיפים לקבל אותם העיצובים המקוריים שלו.

dr-woo-tattoo9

מָקוֹר

dr-woo-tattoo11

מָקוֹר

וו גם מעדיף לצייר על קעקועים ספוט שבו הלקוח יאמר מה שהם רוצים, ואת האמן יהיה לצייר אותו.

למרות totems שלו עשוי להיראות מסובך, הוא פשוט מתאר דברים רגילים כגון בעלי חיים ולאחר מכן תבלינים אותם עם קווים דקים וצורות גיאומטריות ובמקומות ייחודיים כגון על כלוב צלעות.

dr-woo-tattoo12

מָקוֹר

dr-woo-tattoo13

מָקוֹר

ד"ר קעקוע דוגמאות

שמונה שנים בענף זה זמן רב, וזה יותר בהתחשב בעובדה כי ד"ר וו תמיד יש רשימת המתנה ארוכה. במשך השנים הוא כתב מאות אנשים, והעובדה שיש לו יותר ממיליון עוקבים באינסטגרם מראה את הביקוש הגבוה לעבודתו.

אי אפשר לסווג את יצירותיו לסוגים והדרך המדויקת ביותר להציג את סגנונו היא באמצעות כמה מהציורים המפורסמים שלו. להלן כמה מעבודותיו שצריכות להסביר עד כמה הוא מוכשר.

dr-woo-tattoo14

מָקוֹר

חתול הכוכבים

הקונסטלציה החיות הן כנראה הקעקוע המפורסם ביותר של ד"ר וו. הם גם חלק מהזקנים שלו ואחד מאלה שאפשר לזכות בצדק על תהילתו העצומה.

קעקוע זה יש קווי מתאר שחור פשוט של חתול, אבל הוא משתמש הקווים הדקים שלו מעגלים כדי להפוך את הגוף מפורט יותר מסובך. וו יש גם עיצובים קעקוע אותו עבור בעלי חיים אחרים כגון זאב, דוב, ואפילו הגמל.

dr-woo-tattoo1

מָקוֹר

ינשוף עם שדות מגנטיים

בעלי חיים מהווים נושא חשוב בקעקועים של ד"ר וו, והם כנראה אחד הדברים שהוא מצייר ביותר. עם זאת, בעלי החיים שלו נראים שונים מאחרים בגלל תשומת לבו לפרטים והקווים הדקים שהוא מוסיף לתכנון.

הינשוף עם שדות מגנטיים וכמה קווים גיאומטריים אלגנטיים הוא דוגמה אחת לטוטמות החיות שלו.

dr-woo-tattoo2

מָקוֹר

ראש הפיל ומנדלה

פילים הם בעלי חיים מדהימים ויוצאי דופן ויש להם קעקוע אחד מאוד סמלי. וו יודע איך לצייר אותם טוב יותר מאשר אמנים אחרים. בעיצוב זה הוא מציג את ראשו של פיל עם עיצוב מנדלה מרשים כרקע.

התמונה היא לא רק מפורט אבל זה גם מדהים, וזה מוכיח כי שחור ואפור תמיד יהיה הצבעים הטובים ביותר לשימוש עבור כל סימני הגוף.

dr-woo-tattoo3

מָקוֹר

עבודה מסובכת

יש סיבה מדוע סלבריטאים כמו דרייק קארה דליבינג יש קעקועים מאת ד"ר וו, וזה סביר להניח שהוא יכול לשנות דברים בסיסיים כמו החץ לתוך תמונה מתוחכמת.

הוא עושה זאת על ידי כך שהוא נותן לו כמה צורות גיאומטריות מסובכות וקווים ושומר על הדיו השחור והאפור הרגיל שלו. לפעמים הוא גם להוסיף נשר כחלק פיר של החץ כדי להפוך אותו מפורט כמו בקעקוע זה.

dr-woo-tattoo4

מָקוֹר

קבלת קעקוע ד"ר וו הוא בחירה מצוינת עבור כל חובב קעקוע שרוצה משהו אופנתי מאחד האמנים המפורסמים ביותר. סימני הגוף שלו הם מורכבים וייחודיים, ואתה יכול להיות בטוח שאתה לא תראה אף אחד אחר עם אותו טוטם.

החסרון היחיד הוא שאתה כנראה צריך להזמין פגישה ולחכות כמה חודשים עקב רשימת ההמתנה הארוך שלו אבל כל אחד שיש לו אחד הקעקועים שלו יגיד לך את זה שווה לחכות.

dr-woo-tattoo15

מָקוֹר

dr-woo-tattoo17

מָקוֹר

dr-woo-tattoo16

מָקוֹר

dr-woo-tattoo20

מָקוֹר

dr-woo-tattoo21

מָקוֹר

dr-woo-tattoo22

מָקוֹר

dr-woo-tattoo23

מָקוֹר

dr-woo-tattoo24

מָקוֹר

dr-woo-tattoo25

מָקוֹר

dr-woo-tattoo26

מָקוֹר

dr-woo-tattoo28

מָקוֹר

dr-woo-tattoo27

מָקוֹר

dr-woo-tattoo29

מָקוֹר

dr-woo-tattoo30

מָקוֹר

dr-woo-tattoo31

מָקוֹר

dr-woo-tattoo32

מָקוֹר

dr-woo-tattoo33

מָקוֹר

dr-woo-tattoo34

מָקוֹר

dr-woo-tattoo35

מָקוֹר

dr-woo-tattoo36

מָקוֹר

dr-woo-tattoo37

מָקוֹר

dr-woo-tattoo40

מָקוֹר

dr-woo-tattoo38

מָקוֹר

dr-woo-tattoo39

מָקוֹר

dr-woo-tattoo42

מָקוֹר

dr-woo-tattoo41

מָקוֹר

dr-woo-tattoo43

מָקוֹר

dr-woo-tattoo44

מָקוֹר

dr-woo-tattoo45

מָקוֹר

ד

מָקוֹר

ד

מָקוֹר

ד

מָקוֹר

ד

מָקוֹר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 − 42 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: