35 + הטוב ביותר טבעי קעקוע עיצובים – להגן על עצמך מפני רשע

קעקוע על טבעי (3)

מָקוֹר

בחברה המודרנית הזו, קעקועים הפכו מאוד משתולל במיוחד את הקעקוע העל טבעי כי זה הפך להיות דבר מגמה מאוד בסגנון אופנה. אנשים שונים יש את סמל קעקוע מסיבה אחרת כמו זיכרון של יקיריהם או הרפתקה.

עם זאת, במאמר זה אנו מתמקדים קעקוע אנטי החזקה כי הוא מובלט עם מחומש. הקעקועים העל-טבעיים הנמצאים על סם ודין פופולריים מאוד, ולרוב האנשים יש שאלות על משמעות הקעקועים.

הקעקועים הם כדי להגן עליהם מפני החזקת שד. זה מוצג בתור מחומש או קשר אינסופי שמסמל הגנה לאלה שיש להם את הסמל.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

האנשים המפורסמים ידועים אלה קעקועים הסמלים הם סם דין וינצ'סטר כי הוצגו בסדרה על טבעי והם משתמשים בו להגנה. לשני הנערים יש קעקועים על הזרוע השמאלית העליונה שלהם, המספקים להם רכוש אנטי-שד.

את הקעקוע ניתן להכחיש אם הוא נהרס (שרוף). מחקר יש את זה דין עדיין יש את הקעקוע אבל עכשיו זה הפוך על הפיכתו של שד. דין גילה כי הוא מתכנן לקבל את הקעקוע עוד לפני שהוא היה מובלט בסדרה על טבעי.

קעקוע על טבעי (2)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (4)

מָקוֹר

הקעקועים הם מאוד פופולריים כי הם האמינו שיש קמיעות נגד החזקה על כוכבים פופולריים סם ודיקן הסופר על טבעי.

צורת מחומש שלהם מציין כי הקעקוע מציע הגנה מקסימלית מפני שד השד ואת אנשים המבקשים עבור זה נוטים להיות בעל סמל חרוט עליהם. כמה חברים מאמינים כי אלה קעקועים לשמור על חברויות; שום שדים אינם יכולים להחזיק בהם כדי להרוס את חברויותיהם.

האוהדים של סם ודיקן בהשראת התהליך הם עברו את הקעקועים כדי לקבל את הסמלים של אותו קעקוע. אנשים אשר נרדף על ידי מלאכים או שדים לקבל את זה קעקועים אנטי החזקה כדי לעצור את הרוחות מן הציד אותם.

קעקוע על טבעי (1)

מָקוֹר

עמיתים של דין של דין בסדרה "על טבעי" היו מפגשים עם סם ודין. יש כמה מקרים שאני יכול לתאר כאן:

 • גברת שהיה על הנסיעה הרגילה מותקף על ידי שלושה שדים וניחושים מי מציל את חייה? סם ודין. יש גם בגדים כמו פיג'מה שיש להם את סמל אנטי אובססיה נמשך עליהם.

בעוד בפיג 'מה, הלובש הוא הבטיח כי שום שד לא יכול לנסות להטריד אותם מאז הם מוגנים לחלוטין.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

 • בעוד על ציד, בחור מקבל אחוזות על ידי שדים ולאחר מכן דין וסם להחליט לקבל אותו נגד קעקוע החזקה כדי למנוע ממנו שד רכוש.
 • גברת מעבירה את ידיה מבעד לעורו של דין ועורו מתחיל לשרוף ולבעור בועות חמות.
 • קאס מחליט לקבל את הקעקוע נגד החזקה אבל דין מודאג כי המלאך אנוצ'יאן לא יוכל לזהות אותו.
קעקוע על טבעי (22)

מָקוֹר

וריאציות של קעקועים נגד דיבוק

קעקועים אלה עשויים להיות משמעויות שונות בהתאם לצבע, עם כנפיים או ללא כנפיים. הצבעים אולי אדום, שחור או כל הצבעים האהובים עליך. רוב האנשים יש קעקועים צבע אפרפר כי זה צבע המשמש בעיקר אמנים.

כאשר הקעקוע הוא חדש, הוא נראה כהה אבל בעוד הגילאים הוא מתחיל להפוך ירוק.

קעקועים עם כנפיים נראה יותר אטרקטיבי גלוי והם עשויים להיות עדיף על אנשים שאוהבים קעקועים גלוי. כאשר קעקוע אנטי החזקה עם כנפיים הוא נמשך על הגב שלך, זה יכול לכסות את כל הגב שלך מן הכתפיים עד הבטן התחתונה.

קעקוע על טבעי (8)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (10)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (11)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (23)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (17)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (18)

מָקוֹר

מיקומים של קעקועים נגד דיבוק

את קעקועים ניתן להציב בחלקים שונים של הגוף. גברים בעיקר שם אלה סמלים קעקוע על החזה שלהם, הרגליים, הידיים או מאחור. נשים כמו הסמלים על הצוואר, השד, הבטן ואת אזור המפשעה.

עבור אנשים שהיו רוצים את הקעקועים להיות גלוי מאוד, הם מניחים אותם בעיקר על הידיים או הרגליים, כך שהם יכולים להיראות כאשר הם לובשים ללא שרוולים או מכנסיים קצרים.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

עבורם, כי הם רוצים להסתיר את הקעקועים שלהם אולי מההורים או מחשש קנאים דתיים, הם מניחים את קעקועים על החזה שלהם או מאחור.

יש אנשים כמו חשיפת קעקועים שלהם ואת סוג זה מקבל את האמן לצייר את קעקועים על חלקי הגוף החשופים שלהם כמו הצוואר, הפנים או החלק התחתון של הזרוע.

קעקוע על טבעי (13)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (26)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (9)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (12)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (19)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (21)

מָקוֹר

קעקועים אנטי

כמה קעקועים הם בצבע כמה נושאים ספציפיים שיש להם משמעויות שונות משלהם. אנשים מקבלים את הנושאים לפי הצבעים האהובים עליהם או את המשמעות.

הנושאים עשויים להיות בצבעים שונים כמו ורוד, אדום, כחול, ירוק וצבעים רבים אחרים וכל יש משמעות המצורפת לסמל אנטי החזקה. אתה יכול להחליט לקבל נושא של פרצופים או שמות של אח.

קעקוע על טבעי (29)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (27)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (28)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (25)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (24)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (20)

מָקוֹר

לאנשים יש סיבות שונות לקעקועים על גופם. חלקם יש להם רק בשביל הכיף והיופי בעוד אחרים מחפשים ברצינות להגנה מפני החזקת שד.

יש אנשים שנמצאו עם סמל קעקוע אנטי החזקה עדיין הם טוענים כי אין להם את זה להגנה מפני שדים. אבל יש להם את זה רק עבור היופי כי הם אוהבים את המראה שלה.

עם זאת, הוא האמין כי אם אתה יודע את המשמעות של הקעקוע או לא, זה משחק תפקיד בהגנה עליך מפני שדים או מלאכים.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

לאחר הסמלים קעקוע הרע נגד יכול לגרום לאנשים לחשוב עליך כסוכן של השטן או להתייחס אליו פרקטיקות הנסתר ולכן אתה צריך להיות מוכן הערות או הנחות כאלה.

קבלת סמל קעקוע על העור שלך יכול להיות די כואב אבל אם יש לך מקור השראה הקעקוע שלך, זה נותן לך אומץ וכוח לשאת את הכאב בתהליך.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

איזו גברת צעירה אמרה שהיא מרגישה כל כך הרבה כאב עד שכמעט ויתרה על הקעקוע עד שנזכרה בהשראה הגדולה שלה, סאם ודין, והיא לא חשה שום כאב נוסף.

חזרה על התהליך כי סם ודין עבר על רכישת קעקועים אנטי החזקה גרם לה לשכוח את כל הכאב.

קעקוע על טבעי (30)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (7)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (6)

מָקוֹר

קעקוע על טבעי (5)

מָקוֹר

אם אי פעם רצית לקבל את הקעקוע העל טבעי, עכשיו אתה חייב לעשות את הבחירה שלך מתוך מספר עצום של עיצובים. מה הבא הוא איך אתה צריך לטפל בו כדי לשמור את זה יפה מייצג את המשמעות שיש לך על זה.

כפי שאמר קודם לכן, זהו סמל הקשור להגנה ואתה צריך לטפל בזה טוב. אבל לפני כן, למה זה צריך לטפל הקעקוע שלך במיוחד בימים הראשונים אחרי שאתה מקבל את זה?

 • ודא כי הדיו שוקעת עמוק יותר לתוך העור. סמל חדש אינו מבוסס היטב לתוך העור והוא יצטרך זמן. טיפול טוב יהיה לתת לו זמן להגיע עמוק לתוך העור ואתה תהיה זה כל עוד אתה רוצה.

קעקוע על טבעי (15)

 • תן לזה זמן להתפתח כרצונך. קעקוע חדש הוא לא בדיוק הצורה שרצית. זה לוקח זמן כדי לקבל את הצורה האולטימטיבית טיפול טוב יבטיח שזה מגיע לזה.
 • הימנע זיהומים. קעקוע הופך להיות חלק ממך; זה בדיוק כמו כל חלק אחר בגוף. זה צריך תשומת לב כדי לשמור אותו ללא זיהומים. אתה לא צריך לקבל את זה scrapped אם אתה נותן את זה טוב.

טיפים לטיפול בקעקוע על טבעי

קעקוע על טבעי (16)

מָקוֹר

 • בחר סלון היגייני: יש כל כך הרבה מקומות בחוץ שם אתה יכול לקבל את הקעקוע נעשה אבל לא כולם שווים לנסות. אתה צריך מקום עם סטנדרטים היגיינה גבוהה.

זה מאוד קל להדביק זיהום פשוט כי אתה רשלנית בחרה קעקוע טרקלין כך להיזהר לאן אתה הולך.

 • ללבוש בגדים הולם רופף: זה לא רק עם סוגים טבעיים של קעקועים, אבל תצטרך בגדים הולם באופן רופף כדי לשמור על היצירה שלך בריא וטרי.

הנקודה עם הסמל שלך נוטה להיות רגיש ולכן, כדאי להימנע מכל סוג של גירוי שעשוי לבוא עם בגדים הדוקים.

קעקוע על טבעי

מָקוֹר

 • להגביל את החשיפה לאור השמש: זה נורמה כי אתה רוצה להראות את היצירה האחרונה שלך לחברים שלך. אבל זה לא יכול להיות החלטה טובה מאז השמש היא לא ידידותית דיו במיוחד אם היה לך את הסמל נעשה לאחרונה.

שמור על קעקוע שלך מכוסה כאשר הוא חדש יהיה לך את זה לנצח ועוד רבים בקיץ להתהדר בו.

 • שמור את זה נקי: אתה לא הולך לשחות כמה ימים אחרי שיש לך את חתיכת לעשות אבל אתה יכול לקבל מקלחות כדי לשמור על הגוף שלך ואת הסמל נקי. מה שאתה צריך לעשות הוא לשמור את הקעקוע הרחק זרם המים.

אתה צריך גם לא לקרצף אותו ואתה תהיה זה נמשך כל עוד אתה רוצה את זה.

קעקוע על טבעי (14)

מָקוֹר

המשאלה שלך ניתנה ועכשיו אתה יודע כל מה שיש על סמל קסום טבעי. יש לך את הסוג שאתה רוצה ומה המשמעות המצורפת אליו. אתה גם יודע איך לתת לו טיפול מעולה אחרי שיש לך את זה.

שמור קעקוע שלך תוססת ורעננה וזה יישאר לא חתיכת יצירות אמנות, אבל חלק מכם כי אתה מוקיר.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 5 = 2

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: